Kalėdinė patogupirkti MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?

3,77 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.77 InStock
Į krepšelį

Knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?" aprašymas

“ESMĖ” - tai 8 puslapių esencija, kurioje perteikta visa 200 - 300 puslapių knygos esmė. Bet kurioje knygoje paprastai būna pateiktos kelios naujos vertingos idėjos, o visas kitas tekstas – „apie jas“. Būtent tokios idėjos išryškinamos kiekviename “ESMĖs” numeryje, kad padėtų Jums taupyti savo laiką.
Per 20 - 30 minučių sužinosite naujausios ar jau plačiai verslo ir vadybos specialistams žinomos knygos esmę, svarbiausias idėjas, jas galėsite pritaikyti savo veikloje.
Vienas iš svarbių šiuolaikinio verslo bruožų yra specializacija tose veiklos srityse, kuriose įmonė turi galimybę būti geresnė už konkurentus. Pristatysime Jums kontraktavimo strategiją, kurios esmė - "daryk tai, ką sugebi geriausiai, nes tokia veikla leis pasiekti didžiausio efektyvumo, o visa kita įsigyk iš kitų".


  • Autorius:
  • Leidėjas: Žinių visuomenės institutas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: ESME-5

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?" palikti ir jūs.

 


Dažnai su ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 5. Kontraktavimas: daryti patiems ar pirkti?" perkama kartu