0

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą

3,77 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą

  • Leidėjas: Žinių visuomenės institutas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: ESME-7

2020-09-30 3.77 InStock
Į krepšelį
Knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą" aprašymas

“ESMĖ” - tai 8 puslapių esencija, kurioje perteikta visa 200 - 300 puslapių knygos esmė. Bet kurioje knygoje paprastai būna pateiktos kelios naujos vertingos idėjos, o visas kitas tekstas – „apie jas“. Būtent tokios idėjos išryškinamos kiekviename “ESMĖs” numeryje, kad padėtų Jums taupyti savo laiką.
Per 20 - 30 minučių sužinosite naujausios ar jau plačiai verslo ir vadybos specialistams žinomos knygos esmę, svarbiausias idėjas, jas galėsite pritaikyti savo veikloje.
Įdomus, provokuojantis ir lengvai skaitomas, šis "ESMĖs" numeris pateiks marketingo idėjas, kurios grindžiamos efektyviausių karinių strategijų ir verslo strategijų derinimu ir kurias galėsite pritaikyti savo versle.

Parašykite atsiliepimą apie ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 7. Padaryk ką nors nepaprasto: patikrinti marketingo metodai, kaip pertvarkyti Jūsų verslą" perkama kartu