0

Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę

  • Leidėjas: Gardenija
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9986-855-92-6

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę" - glaustas, lengvai skaitomas pasakojimas, pateikiantis tris itin praktiškus vadybos metodus.


Knyga "Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę" skirta ne vien verslo žmonėms, ji praktiškai taikoma visose gyvenimo srityse, kai reikia: suformuluoti tikslus per minutę, apdovanoti pagyrimais per minutę, nubausti papeikimais per minutę, išmokti teikti trumpus klausimus, o svarbiausia skatinti žmones išnaudoti savo jėgas ir galimybes.


Daugiau nei dešimt metų tūkstančiai aukščiausio lygio vadybininkų ir 500 sėkmingiausių kompanijų vadovavosi šios knygos metodais, didindami produktyvumą, pasitenkinimą darbu ir asmeninę gerovę. Šių apčiuopiamų rezultatų buvo pasiekta išmokus vadybos metodų, kurie sukuria organizacijos pelningumą, - dėl ko žmonės vertina juos kaip atsakymą į Japonijoje ištobulintą Z teoriją.

Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę" yra glaustas, lengvai skaitomas pasakojimas, pateikiantis tris itin praktiškus vadybos metodus. Pasakojimas grindžiamas medicinos ir socialinių mokslų tvrimais, kurie paaiškina, kodėl tokie akivaizdžiai paprasti metodai taip stipriai veikia daugelį žmonių. Baigdami skaityti knygą, jūs žinosite, kaip konkrečiai pritaikyti šiuos metodus savo darbui.

Todėl „Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę"' tapo viena iš geriausiai perkamų vadybos knygų bei nacionaline sensacija Amerikoje, kurią nagrinėjo žurnalai „People" ir „Today", „The Mery Griffin Sho\v" ir kitos TV laidos.


Dr. Kenneth Blanhard - tarptautiniu mastu pripažintas vadybos konsultantas ir „Blanchard Training and Development" korporacijos prezidentas. Jis labai populiaraus veikalo „Organizacinės elgsenos vadyba: žmogiškųjų išteklių panaudojimas" bendraautorius, taip pat dar dešimties kitų gerai žinomų knygų autorius. Magistro laipsnį gavo Colgate universitete, o bakalauro ir daktaro laipsnius Cornelo universitete. Vėliau tapo vadybos profesoriumi Masačiusetso universitete ir Nacionalinės mokymų laboratorijos nariu.

Jo patarimai vertinami garbingų kompanijų: Xerox, Chevron, Holiday Inn, Jaunųjų Prezidentų organizacijos, JAV kariuomenės vadų ir aukščiausių karininkų bei UNESCO.


Spencer Johnson yra plačiai pripažintas autorius, parašęs daugiau nei tuziną knygų medicinos ir psichologijos tematika. Jo knygų buvo išleista daugiau nei trys milijonai egzempliorių.

S. Johnson išsilavinimas - Pietų Kalifornijos universiteto psichologijos bakalauro laipsnis, Karališkojo Chirurgų koledžo Airijoje magistro laipsnis, medicininė tarnyba Harvardo medicinos mokvkloje ir Mayo klinikoje. Jis taip pat yra „Pardavėjo per minutę" bei „Tėvo per minutę" ir „Motinos per minutę" - greičiausio būdo išmokyti vaikus mėgti save ir gerai elgtis autorius.


"Manau, jog knygą „Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę" reikėtų pripažinti standartiniu leidiniu visoms vadybininkų ruošimo programoms nuo pradedančių iki patyrusių. Si knyga lengvai įsisavinama forma įkūnija pagrindinius žmogiškųjų išteklių vadybos principus, kuriuos mes stengiamės įdiegti savo vadybininkams."

David W. Hanna, IBM korporacijos viceprezidentai


"Vienos minutės vadyba yra geresnis būdas išgauti geresnius darbo rezultatus. Norėčiau matyti šį metodą naudojamą ginkluotose pajėgose ir kuo greičiau!"

David C. Jonės, JAV ginkluotojų pajėgų generolas Jungtinio vadų štabo pirmininkas


"Perskaitęs knygą „Vadybos sėkmė - sprendimai per minutę", aš perdaviau jos kopijas savo viršininkui, pastarojo viršininkui, savo pavaldiniams, kitiems vadybininkams, net žmonai, artimiems draugams bei dvasininkui. Si mano veikla labai greitai susilaukė atsiliepimų ir konkrečių rezultatų. Tai nuostabu!"

RobertW. Davis, Chevron JAV korporacijos generalinis vadybininkas


Iš anglų kalbos vertė Vaida Bilinskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu