⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaflinės širdelės

Kaina: 5,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaflinės širdelės" aprašymas

„Vaflinės širdelės“ – tai kelionė į vaikystės pasaulį mažame miestelyje prie įlankos, kur dienas leidžia du geriausi draugai Trilė ir Lena.

Debiutinis norvegų rašytojos Maria Parr kūrinys „Vaflinės širdelės“ patiks visiems Pepės Ilgakojinės gerbėjams. Tai pasakojimas, kuris būna ir linksmas, ir kelia jaudulį, tačiau visada akcentuoja ištikimybę ir meilę. Rašytoja nevengia kalbėti tiek apie draugystės teikiamą džiaugsmą, tiek apie iškylančius sunkumus ir slegiančias netekties akimirkas.

Devynmečiai kaimynai - berniukas Trilė ir jo klasės draugė Lena – geriausi draugai, kuriuos nuolat įtraukia keisčiausių nuotykių sūkurys. Nedideliame miestelyje prie įlankos visas laikas priklauso tik jiems – jų mintyse nuolat sukasi netikėčiausios pokštų idėjos. Jie stato savo Nojaus Arką, linksmai mini vasaros pradžios šventę ir ieško Lenai naujo tėčio. O kur dar gatvės muzikantų pasirodymas, laipiojimas tarp jųdviejų namų nutiesta virve ir kiti patys keisčiausi nutrūktgalviški sumanymai. Jei įvykiai pakrypsta netikėta linkme, vaikai žino: greta esantys senelis ir tetulė-bobulė viską sutvarkys ir gyvenimas stos į įprastas vėžes.

Tačiau tai ne tik pasakojimas apie pašėlusius nuotykius ir linksmas išdaigas. Ne tik apie juos.. Tai istorija apie tikrą draugystę ir šeimą, skaudžius išsiskyrimus ir negrįžtamus praradimus, apie gebėjimą užjausti, rūpintis ir mylėti. Apie visa tai pasakojama paprastai, nuoširdžiai ir atvirai. Čia telpa viskas: vaikystės grožis ir juokas, artimo gerumas ir meilė, ilgesys ir sielvartas.

„Parr vaizduoja knygos veikėjus kaip unikalius individus – ypač Leną, Trilę ir Trilės senelį. Knygos pasakojimas itin emocionalus, tačiau niekada neperžengia perdėto sentimentalumo. Priešingai – čia netrūksta humoro. Norvegijoje pasirodžiusi knyga išversta į dvidešimt kalbų, joje tikrai nestinga ryškaus siužeto, humoro ir gilių emocijų.“
Carolyn Phelan, Booklist

Šiaurės kalbų ir literatūros magistro laipsnį turinti knygos autorė Maria Parr šiuo metu dirba mokytoja pagrindinėje mokykloje. Už antrąją savo knygą „Tonje Glimmerald“ ji apdovanota „Brage“ premija, skiriama geriausiems naujiems norvegiškos literatūros kūriniams.

Iš norvegų kalbos vertė Agnė Guigaitė


  • Autorius: Maria Parr
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090134894

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaflinės širdelės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaflinės širdelės", kurį pristato Maria Parr. Siūlome ne tik išsamų "Vaflinės širdelės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Maria Parr. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaflinės širdelės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaflinės širdelės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaflinės širdelės" perkama kartu