AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaid/menų knyga (knyga su defektais)

Kaina: 1,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaid/menų knyga (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Knyga atsirado ir ėmė rašytis po vieno tikro įvykio: kartą jos vidinis vyras pakvietė mano vidinę moterį išgerti kavos. Išgėrusi kavos ir pabendravusi su jos vidiniu vyru mano vidinė moteris tiesiog prabudo, pražydo, ir mano pokalbiai su ja atrakino šią VAID | MENŲ KNYGĄ. Kiek joje vaidmenų, menų ir poezijos? Turbūt tiek, kiek jų yra mūsų kasdieniame gyvenime kiekvieną akimirką. Jei ši knyga ir nepažadintų vyruose jų vidinių moterų, o moteryse – jų vidinių vyrų, tai galbūt bent padėtų nusišypsoti. Gal net pasijuokti. Visų pirma iš savęs. Jei tą juoką girdėsiu, vadinasi, mano Vaidmuo rašant šią knygą bus nors šiek tiek pavykęs..."
Dainius Dirgėla

"Apie ką ši Dainiaus Dirgėlos „Vaid/menų knyga“?
Dievai žino.
Jokių atsitiktinių vaidmenų, juolab nereikalingų menų. Anima/animus žaismė. Taupi, šmaikščiai šeimyniška.
Dirgėliškai gyvenimiška, gyvenimiškai dirgėliška. Vadinas, ir ironiška.
O apie ką – koks skirtumas apie ką.
D. D. pats gerai žino, kad poezijoje kur kas svarbiau – kaip."

Donaldas Kajokas

Dainius Dirgėla (g. 1969 m.) – poetas ir fotografas. Gyvena Vilniuje, dirba reklamos agentūroje. Poetų grupės „Svetimi“ narys, poezijos antologijų „Svetimi“ (1994) ir „Svetimi po 20“ (2014) bendraautoris. Išleido poezijos knygas „Pavojingi žaidimai“ (1995), „Stebėto jo užrašai“ (el. knyga, 2013 m. nominuota Metų knygos rinkimuose), „Re:plikos / Stebėto jo užrašai“ (2016). Lietuvos ir tarptautinių haiku konkursų nugalėtojas bei laureatas, kelis kartus išrinktas į kūrybingiausių haiku autorių Europos TOP 100-uką.

D. Dirgėla – taip pat ir gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ narys, surengęs daugybę personalinių parodų Lietuvoje, dalyvavęs įvairiose parodose užsienyje, įvertintas daugybe premijų ir medalių.


  • Autorius: Dainius Dirgėla
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x25, minkši viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662799-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaid/menų knyga (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaid/menų knyga (knyga su defektais)", Dainius Dirgėla. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dainius Dirgėla su knyga "Vaid/menų knyga (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaid/menų knyga (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainius Dirgėla. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaid/menų knyga (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaid/menų knyga (knyga su defektais)" perkama kartu