0

Vaid/menų knyga

  • Nuolaida knygai -74%
Kaina Internetu: 2,89 €
Kaina Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 8.10 € (74%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vaid/menų knyga

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x25, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786094662799

2020-08-31 2.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
Knyga atsirado ir ėmė rašytis po vieno tikro įvykio: kartą jos vidinis vyras pakvietė mano vidinę moterį išgerti kavos. Išgėrusi kavos ir pabendravusi su jos vidiniu vyru mano vidinė moteris tiesiog prabudo, pražydo, ir mano pokalbiai su ja atrakino šią VAID | MENŲ KNYGĄ. Kiek joje vaidmenų, menų ir poezijos? Turbūt tiek, kiek jų yra mūsų kasdieniame gyvenime kiekvieną akimirką. Jei ši knyga ir nepažadintų vyruose jų vidinių moterų, o moteryse – jų vidinių vyrų, tai galbūt bent padėtų nusišypsoti. Gal net pasijuokti. Visų pirma iš savęs. Jei tą juoką girdėsiu, vadinasi, mano Vaidmuo rašant šią knygą bus nors šiek tiek pavykęs..."
Dainius Dirgėla

"Apie ką ši Dainiaus Dirgėlos „Vaid/menų knyga“?
Dievai žino.
Jokių atsitiktinių vaidmenų, juolab nereikalingų menų. Anima/animus žaismė. Taupi, šmaikščiai šeimyniška.
Dirgėliškai gyvenimiška, gyvenimiškai dirgėliška. Vadinas, ir ironiška.
O apie ką – koks skirtumas apie ką.
D. D. pats gerai žino, kad poezijoje kur kas svarbiau – kaip."

Donaldas Kajokas

Dainius DIRGĖLA (g. 1969 m.) – poetas ir fotografas. Gyvena Vilniuje, dirba reklamos agentūroje. Poetų grupės „Svetimi“ narys, poezijos antologijų „Svetimi“ (1994) ir „Svetimi po 20“ (2014) bendraautoris. Išleido poezijos knygas „Pavojingi žaidimai“ (1995), „Stebėto jo užrašai“ (el. knyga, 2013 m. nominuota Metų knygos rinkimuose), „Re:plikos / Stebėto jo užrašai“ (2016). Lietuvos ir tarptautinių haiku konkursų nugalėtojas bei laureatas, kelis kartus išrinktas į kūrybingiausių haiku autorių Europos TOP 100-uką.
D. Dirgėla – taip pat ir gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ narys, surengęs daugybę personalinių parodų Lietuvoje, dalyvavęs įvairiose parodose užsienyje, įvertintas daugybe premijų ir medalių.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu