0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)

4.3
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-06-20 Aurelija

Pirkčiau šitą knygą, jei kas jau ją perkaitė, parašykite akmenine@yahoo.com


2022-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)" aprašymas

Filosofijos mokslų daktaro, psichologo ir žymaus šeimų santykių eksperto John Gray knyga „Vaikai kilę iš dangaus: pozityvūs vaikų auklėjimo metodai“ tyrinėja naują požiūrį į vaikų auklėjimą. Autorius turi ką pasakyti. Jis jau padėjo milijonams pasaulio vyrų ir moterų geriau sutarti, suprasti vieni kitus ir darniai gyventi. John Gray yra skaitomiausių knygų apie santykius autorius. 1993 metais pasirodžiusi pirmoji serijos knyga „Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros“ tapo absoliučiu pasauliniu bestseleriu ir vadinama vienu įtakingiausių leidinių išleistų per pastaruosius trisdešimt metų.

„Vaikai kilę iš dangaus: pozityvūs vaikų auklėjimo metodai“ kalba apie tai, kad vaiko auklėjimas nėra vien siekis bet kokia kaina priversti jį elgtis gerai. Tai nuolatinis tėvų darbas su savimi, kurio tikslas tapti tiek pasitikinčiais tėvais, tiek padėti vaikams sėkmingai žengti per gyvenimą. Autorius teigia, kad besikeičiančiame pasaulyje nebeveikia kadaise įprastomis laikytos bausmių sistemos. Naujausia ir teigiamų rezultatų duodanti tendencija yra pozityvus ugdymas.

Knygoje dėstomų metodų ašis yra kelios taisyklės, kurias turi išmokt mūsų vaikai:

Gerai yra būti kitokiu, nes tai padeda vaikams atrasti savo vidinį potencialą.
Gerai yra klysti, nes tai leidžia vaikams patiems pasitaisyti, mokytis iš savo klaidų ir sulaukti didesnės sėkmės.
Gerai yra išreikšti neigiamas emocijas, nes tai moko vaikus valdytis, skatina bendradarbiavimą bei pasitikėjimą savimi.
Gerai yra norėti daugiau, nes tai ugdo savivertę ir pasitenkinimą tuo, ką turi.
Gerai yra sakyti ne, tik svarbu nepamiršti, kad vadovauja čia tėtis ir mama, kurie išklausys ir apsvarstys situaciją.

Knyga koncentruota į tai, kaip vaikus skatinti. Skatinimas ugdo įgimtą norą įtikti tėvams, pažadina vaikų sąžinę. Tuomet jie pradeda elgtis gerai, nors ir netampa nuolankūs, palaužti ar bailūs. Pozityviai auklėjami vaikai savarankiškesni, drąsesni ir kūrybiškesni, ateityje jie linkę siekti didesnių tikslų. Knygos atoriaus siūlomi metodai moko prašyti, bet neįsakinėti; išklausyti vaikus ir gerbti jų nuomonę; motyvaciją stiprinti paskatinimais ir žinoma niekada nemušti. Autorius parodys būdus kaip tapti vaikams autoritetu.

Vaikų auklėjimas prasideda nuo tėvų darbo su savimi, sukauptomis emocijomis ir iš praeities atėjusiais skauduliais. Knyga „Vaikai kilę iš dangaus“ padės atsikratyti pasenusių nuostatų, kurios trukdo sėkmingai auklėti vaikus.

John Gray knygos apie vyrų ir moterų santykius net keletą metų nesitraukė iš bestselerių sąrašų. Jose autorius analizuoja iškilusių nesutarimų priežastis bei dėsto metodus, kaip paprastais įveikti santykių krizes. Pastaruosius 15 metų John Gray dirba šeimos psichoterapeutu ir veda seminarus.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Baltrūnienė


  • Autorius: John Gray
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 335
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140932

2017-06-20

Pirkčiau šitą knygą, jei kas jau ją perkaitė, parašykite akmenine@yahoo.com

2014-08-12

Kadangi auginant vaikus trūksta laiko, tai galetu buti truputi viskas trumpiau ir konkreciau aprašyta. Bet metodai super :)

2013-04-09

Kada ši knyga vėl bus prekyboje?

2012-01-04

Sutinku su Lina.

2011-10-03

Nebloga knyga, tačiau labai ištempta ir daug amerikoniško pilstymo.

2011-04-16

sveiki, gal kas perskaite ir parduodat sia knyga?:) rasykit jei ka i pasta anzelija@gmail.com

2010-11-17

Nereali knyga!

2010-08-20

gera knyga, vadovaujames ja su vyru

2009-04-13

Nuostabi knyga, verta perskaityti visiems teveliams

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

John Gray pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Gray tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikai kilę iš dangaus (naujas leidimas)" perkama kartu