Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-08 Klasika

Puiki knyga


2022-07-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai" aprašymas

Ši Hainricho Hofmano eiliuotų pasakojimų knyga – pasaulio vaikų literatūros klasika. Ji perleista beveik šešis šimtus kartų, išversta į gausybę kalbų. Tai ir viena pirmųjų paveikslėlių knygų. Autorius, vaikų gydytojas psichiatras, ją rašė ir piešė tarsi šaipydamasis iš nuobodžių, pamokomųjų knygų vaikams – todėl joje perdėtas juokas kaitaliojamas su perdėtu baugumu. Iš tos priešingų jausmų sampynos ir kyla knygos žavesys, kurį galite pajusti vos užmetę akį į viršelį. Rašytojas manė, kad tokie pasakojimai padeda vaikams įveikti baimę. Vaikui reikia visokių emocijų. Turbūt todėl šios knygos iki dabar reikia viso pasaulio vaikams.

Smagias eiliuotas istorijas į lietuvių kalbą išvertė garsus poetas, vaikų rašytojas Kazys Binkis.


  • Autorius: Heinrich Hoffmann
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099592282

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-08

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai", kurį pristato Heinrich Hoffmann. Siūlome ne tik išsamų "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Heinrich Hoffmann. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai" perkama kartu