0

Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai

  • Nuolaida knygai -50%
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 5.60 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai

  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9786099592282

2020-11-30 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai" aprašymas

Ši Hainricho Hofmano eiliuotų pasakojimų knyga – pasaulio vaikų literatūros klasika. Ji perleista beveik šešis šimtus kartų, išversta į gausybę kalbų. Tai ir viena pirmųjų paveikslėlių knygų. Autorius, vaikų gydytojas psichiatras, ją rašė ir piešė tarsi šaipydamasis iš nuobodžių, pamokomųjų knygų vaikams – todėl joje perdėtas juokas kaitaliojamas su perdėtu baugumu. Iš tos priešingų jausmų sampynos ir kyla knygos žavesys, kurį galite pajusti vos užmetę akį į viršelį. Rašytojas manė, kad tokie pasakojimai padeda vaikams įveikti baimę. Vaikui reikia visokių emocijų. Turbūt todėl šios knygos iki dabar reikia viso pasaulio vaikams.

Smagias eiliuotas istorijas į lietuvių kalbą išvertė garsus poetas, vaikų rašytojas Kazys Binkis.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai, kurį parašė Heinrich Hoffmann. Siūlome ne tik išsamų Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Heinrich Hoffmann. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vaikai vanagai. Linksmos istorijos ir paveikslėliai" perkama kartu