0

Vaikams. Sveikai ir lengvai!

Informacija

Vaikams. Sveikai ir lengvai!

  • Leidėjas: Žurnalų leidybos grupė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786094100741

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaikams. Sveikai ir lengvai!" aprašymas

Žaismingo dizaino, patogaus formato, puikių receptų knyga „Vaikams. Sveikai ir lengvai!“ vilioja išbandyti sveikesnius ir lengvai pagaminamus valgius, kuriems paruošti reikės vos 4 pagrindinių ingredientų ir dar vieno kito papildomo, ne tik vaikams, bet ir mamoms.

Kad būtų lengviau išsirinkti, visi jie suguldyti į 6 skyrius, jeigu ieškotumėte idėjų gimtadieniui, į svečius ar savaitgalio pietums. Mūsų siūlomo kulinarinio žaidimo esmė paprasta – drauge gaminant ne tik bendrauti, bet ir subtiliai vaikams atskleisti visas maisto spalvas ir skonius. Retas atsispiria paskanauti paties gaminto valgio.
Smalsumas visada laimi prieš įpročius. O mažiesiems jo tikrai netrūksta.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikams. Sveikai ir lengvai!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikams. Sveikai ir lengvai!, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Vaikams. Sveikai ir lengvai! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikams. Sveikai ir lengvai! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikams. Sveikai ir lengvai! palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikams. Sveikai ir lengvai!" perkama kartu