TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vaikas auga

Kaina: 29,57 €
Kaina su kodu: 17,74 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-27 Justė

pravartu kiekvieniems auginantiems mažuosius


2023-12-31 29.566 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikas auga" aprašymas


Geriausi Lietuvos vaikų gydytojai ir raidos specialistai susivienijo, kad parengtų tikrą bibliją jaunoms šeimoms, be kurios neišsivers nė vieni tėvai. „Vaikas auga“ – tai patarimai visiems, auginantiems vaikus – nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus.


Pirmieji septyneri vaiko gyvenimo metai – pats svarbiausias laikas, kai formuojasi vaiko imuninė sistema, vaikas sparčiai auga, daug juda, todėl būtina jam suteikti ne tik nuolatinę priežiūrą, bet ir sukurti visapusiškai saugią aplinką.


Kaip auginti sveiką mažylį; kokia yra žindymo nauda kūdikiui; kokie dažniausi negalavimai lydi vaikus ir kaip jiems greitai bei veiksmingai padėti? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų kamuojančių klausimų tėveliai ras knygoje „Vaikas auga“. Čia taip pat rasite naudingos informacijos apie vaikų skiepijimą, saugios aplinkos kūrimą, valgymą ir, dar svarbiau, nevalgymą – ką daryti, jei vaikas nenori valgyti? Sužinosite, kaip pasirūpinti, kad vaikas kuo ramiau ir kokybiškiau išsimiegotų ir kaip padėti jam priprasti prie darželio.


Geriausių specialistų Lietuvoje rekomendacijos, patarimai ir mokslinėmis žiniomis bei ilgamete darbo su vaikais patirtimi paremti pasiūlymai padės abejojantiems ir pagalbos ieškantiems įvairiausiose kwbliose situacijose atsidūrusiems tėvams. Knyga suskirstyta į skyrius pagal vaiko amžių – iš pradžių išskirtas kiekvienas pirmųjų metų mėnuo ir jo ypatumai, o paskui atskirai aptariami kiekvieni metai. Knygoje paminėta ir ką skirtingo amžiaus vaikas turėtų mokėti, žinoti bei gebėti padaryti, todėl tėveliai išvengs nuolatinio nerimo dėl vaiko raidos.

Atskiruose skyriuose aptariamos dažniausios ligos ir negalavimai, patiekalų kūdikiams gaminimas, ligų profilaktika, mankštos ir masažai.


Knygos „Vaikas auga“ autoriai: medicinos mokslų daktaras, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentas Algimantas Vingras; medicinos mokslų daktarė, gydytoja vaikų neurologė Jurgita Grikinienė; Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto profesorė Roma Jusienė; medicinos mokslų daktarė, docentė Virginija Žilinskaitė.


Algimantas Vingras jau 51 metus dirba vaikų gydytoju, yra Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentas ir daugybės knygų apie vaikų auginimą autorius, bendradarbiauja su „Mamos žurnalu“.

Jurgita Grikinienė yra vaikų neurologė, taip pat dėsto Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Yra parengusi tris medicinos vadovėlius, taip pat yra žinyno apie vaikų ligas bendraautorė.

Roma Jusienė – psichologė psichoterapeutė, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto profesorė. 7 vadovėlių bendraautorė ir monografijos „Mažų vaikų savireguliacija" autorė.

Virginija Žilinskaitė jau beveik 40 metų dirba Vaikų ligų ir vaikų intensyviosios terapijos gydytoja. Santaros klinikose vadovauja Vaikų ligoninės Vaikų skubios medicinos, intensyviosios terapijos ir anesteziologijos centrui. Su kolegomis yra parengusi 11 vadovėlių ir praktinių vadovų gydytojams.


  Kiti taip pat domėjosi


2022-01-27

pravartu kiekvieniems auginantiems mažuosius

2021-09-19

Super knyga, atsakė į klausimus dėl kurių ir pirkau šią knyga, tad rekomenduoju ieškantiems atsakymų apie vaikų auginimą

2021-09-15

Puikūs patarimų komplektas besiruošiantiems ar jau esamiems mažylio tėveliams

2021-08-31

Daug reikalingų patarimų ką tik tapusiems tėveliams, ar dar tik besiruošiantiems tokiais tapti. Geri, naudingi patarimai, padedantys pasijusti pasiruošusiems mažylio atėjimui į šeimą :)

2019-11-19

Sveiki, kada pasirodys prekyboje ši knyga?

2019-11-04

Be galo naudinga knyga. Daug informacijos, viskas aiškiai, išsamiai, be jokių filosofinių išvedžiojimų.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikas auga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Algimantas Vingras, Jurgita Grikinienė, Roma Jusienė, Virginija Žilinskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikas auga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikas auga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikas auga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikas auga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Vingras, Jurgita Grikinienė, Roma Jusienė, Virginija Žilinskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikas auga" perkama kartu