⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikis iš miško

Kaina: 6,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikis iš miško " aprašymas

„The New York Times“ bestselerių viršūnėse nuolat matomas amerikiečių autorius Harlan Coben kas kartą nustebina įtemptu ir originaliu trileriu. „Vaikis iš miško“ pasakoja apie paslaptingą vyrą, kuris bando išaiškinti mįslingus paauglių dingimus ir užbėgti už akių įvykiams su negrįžtamomis pasekmėmis.

Vaildas yra paslaptis net sau pačiam. Prabėgo bene trisdešimtmetis nuo tada, kai jis buvo rastas miške. Vienas, apleistas, be prisiminimų. Policija ilgai ieškojo Vaildo artimųjų, kol galiausiai pasidavė, o berniukas buvo įtrauktas į negailestingą globos sistemą. Šiandien Vaildas vis dar nežino savo kilmės ir vėl gyvena gamtos apsuptyje bei vengia bereikalingo bendravimo su žmonėmis.

Dingsta paauglė. Niekas tuo nesusidomi, net ir Naomės tėvas. Niekas, išskyrus televizijos laidų vedėją Esterą Krimštein, kuriai anūkas papasakojo, kad Naomę mokykloje persekiojo ir skriaudė kiti vaikai. Estera kreipiasi į Vaildą, su kuriuo ją sieja senas tragiškas ryšys. Moteris prašo pasinaudoti kariuomenėje įgytais įgūdžiais ir padėti surasti Naomę.

Vaildas negali nekreipti dėmesio į pagalbos šauksmą, tačiau norėdamas surasti mergaitę jis turės ir vėl sugrįžti į bendruomenę, kurioje visada buvo laikomas svetimu. Čia tam, kad išsaugotų paslaptis, žmonės pasirengę žengti itin toli.

Dingsta dar vienas paauglys iš turtingos bei garsios giminės, tyrimas išsiplečia už taikaus miestelio ribų. Po keturių dienų Vaidas sužino, kad įsitraukė į kažką labai tamsaus ir baisaus, o žmogus pradėjęs žiaurų žaidimą, tikrai nesustos.

„Vaikis iš miško“ – įtraukiantis, sudėtingas, kupinas veiksmo trileris, kuriame skaitytojai ras visko: politinį skandalą, bendruomenės paslaptis, patyčias mokykloje, dingusius žmones ir intriguojančią miškuose rasto vyro istoriją. Harlan Coben meistriškai žongliruoja keliais kamuoliukais, tačiau nei vieno nepameta žaviai supindamas neįtikėtiną knygos siužetą.

Harlan Coben (g. 1962 m.) – garsus amerikiečių trilerių ir romanų rašytojas. Jo knygų siužetai dažnai susiję su praeityje neišspręstais ar neteisingai interpretuotais įvykiais. Harlan Coben mylimas skaitytojų ir kritikų. Jis gavo mistikos ir detektyvų kūrėjams skiriamus „Edgar“, „Shamus“ ir „Anthony“ apdovanojimus. Rašytojo knygos nuolat puikuojasi pirmoje „The New York Times“ bestselerių sąrašo vietoje, verčiamos į daugelį šalių, o pardavimai skaičiuojami dešimtimis milijonų.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė


  • Autorius: Harlan Coben
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139096

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikis iš miško "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaikis iš miško ", Harlan Coben. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Harlan Coben su knyga "Vaikis iš miško " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaikis iš miško " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harlan Coben. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaikis iš miško " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaikis iš miško " perkama kartu