0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-10-28 Austėja S.

Knygutė faina, nors galėtų būti daugiau puslapių ir daugiau parašyta. Telefonas veikia, patinka. Tačiau knygutę gavom atsilupusiais kraštais, kaikurių puslapių lapų kampai irgi atsilupę. Už pilną kainą be nuolaidos-nepirkčiau.


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 5.29 SoldOut

Knygos "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE" aprašymas

Mažiesiems skaitytojams siūlome žaidžiant pažinti ūkio gyvūnus. Vaikai galės ne tik skaityti knygelę, bet ir naudotis vaikišku išmaniuoju telefonu. Paspaudę jo paveikslėlius, jie išgirs linksmus gyvūnų balsus ir smagias melodijas.

Praleiskite dieną ūkyje su karvute! Knygelė "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE" padeda ugdyti vaizduotę, muzikinius ir pažintinius gebėjimus.

Vertė Jūratė Žižytė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 19x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955228134

2021-10-28

Knygutė faina, nors galėtų būti daugiau puslapių ir daugiau parašyta. Telefonas veikia, patinka. Tačiau knygutę gavom atsilupusiais kraštais, kaikurių puslapių lapų kampai irgi atsilupę. Už pilną kainą be nuolaidos-nepirkčiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaikiškas išmanusis telefonas. DIENA ŪKYJE" perkama kartu