0

Vaikiškos istorijos

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaikiškos istorijos

  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9786099584157

2020-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaikiškos istorijos" aprašymas

Leidykla „Pamėginčius“ pristato naujieną – šveicarų literatūros klasiko Pėterio Bichselio knygą „Vaikiškos istorijos“.


Tai septyni filosofiniai pasakojimai dideliems ir mažiems vaikams, skaitytojams, kurie nenustojo klausti: „Kas būtų, jeigu...?“


Septyni pasakojimai, kuriuose keistuoliai, nevykėliai, juokingi maištininkai, liūdnojo vaizdo riterio palikuonys mėgina kvestionuoti to, kas egzistuoja, neišvengiamumą. Štai žmogus, kuris žino, bet netiki, kad Žemė yra apvali, ir turi tai patikrinti; štai keistuolis, visiems daiktams duodantis naujus vardus, kol kiti jo ima nebesuprasti. Ir dar vienas, kuris teigia, jog Amerikos nėra; arba išradėjas, kuris išradinėja vien daiktus, kurie jau egzistuoja. Subtilias šveicarų klasiko Pėterio Bichselio istorijas skaito ir šešiamečiai, ir septyniasdešimtmečiai. Kiekvienas supranta savaip, ir perpasakoja jas kitiems.


Pėteris Bichselis (g. 1935 m. Liucernoje) – vienas garsiausių Šveicarijos rašytojų, laikomas trumposios prozos meistru. Apdovanotas daugeliu literatūros premijų, populiarus skilčių įvairiuose savaitraščiuose autorius. 1969 m. išleistos „Vaikiškos istorijos“ jau po metų pelnė autoriui Vokietijos vaikų ir jaunimo literatūros premiją. Tai viena populiariausių ir dažniausiai į kitas kalbas verčiamų šveicarų autorių knygų.


Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimkaitė


Iliustravo Vilija Visockienė.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikiškos istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Pėteris Bichselis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vaikiškos istorijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vaikiškos istorijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vaikiškos istorijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vaikiškos istorijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pėteris Bichselis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vaikiškos istorijos" perkama kartu