0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikiškos sužadėtuvės

4,01 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.01 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikiškos sužadėtuvės" aprašymas

Jaunimas mūsų dienomis greičiau fiziškai subręsta ir labai anksti susiduria su lytiškumo problemomis, kurios tarsi užgožia visą iki tol buvusį gyvenimą. Mylėti ir (ar) būti mylimam (mylimai) – tai tampa beveik gyvybės ir mirties klausimu, jį kiekvienas jaunuolis ir jaunuolės sprendžia pagal savo savivoką ir brandą. Nuo šio apsisprendimo galbūt priklauso visas tolesnis jų gyvenimas.

Nerūpestingas studentas paauglę mergaitę juokais vadina sužadėtine, bet metai bėga, paauglė subręsta, tampa jauna moterimi, o studentą gyvenimas kiek aplamdo, ir vaikiškos sužadėtuvės tampa rimtu Eimo ir Deimantės jausmų išbandymu.


  • Autorius: Eduardas Jonušas
  • Leidėjas: Knygų kelias
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094082498

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikiškos sužadėtuvės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vaikiškos sužadėtuvės", kurią skaitytojams dovanoja Eduardas Jonušas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eduardas Jonušas su knyga "Vaikiškos sužadėtuvės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaikiškos sužadėtuvės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eduardas Jonušas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaikiškos sužadėtuvės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaikiškos sužadėtuvės" perkama kartu