0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaiko gerovė

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 8,80 € (69%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaiko gerovė" aprašymas

Romanas "Vaiko gerovė" nominuotas The International IMPAC Dublin Literary Award premijai.

"Viena geriausių metų knygų"
The Washington Post, NPR, Vogue, BookRiot

Fiona Mėj yra Aukštojo teismo teisėja, pirmininkaujanti sprendžiant Šeimos bylų skyriaus bylas. Ji nepaprastai protinga, gerbiama ir visiškai atsidavusi savo profesijai. Iš šalies bylos sprendimas neretai gali atrodyti paprastas, o bylos tikslas - užtikrinti vaiko gerovę - akivaizdus. Tačiau teisei kasdieniško pragmatizmo neužtenka, o Fiona yra ekspertė, kai priimant sprendimą tenka įvertinti kultūrines ir religines aplinkybes.

Tačiau net ir profesinė sėkmė negali apsaugoti nuo nesantaikos namuose. Fionos vyras Džekas prašo jos pagalvoti apie atvirą santuoką, o po barnio tiesiog išeina iš namų. Tai ją sutrikdo. Ji nė pati nesupranta, ko baiminasi - ar kad neteks Džeko meilės, ar kad praras aplinkinių pagarbą, sulauks jų pasmerkimo ir bus atstumta visuomenės.
Ji pasineria į darbą ir visą dėmesį skiria sudėtingai bylai, kurios centre - septyniolikmetis vaikinas. Jis ir jo tėvai, priklausantys Jehovos liudytojų bažnyčiai, neleidžia vaikinui perpilti kraujo, nors tai ir išgelbėtų jam gyvybę. Tačiau Fiona vis tiek negali liautis galvojusi apie Džeką, o būtinybė kuo greičiau išspręsti bylą ir kaip nors išgelbėti yrančią santuoką jai tampa tikru išbandymu.

Puikus, nepaprastai jaudinantis „Atpirkimo“ ir „Amsterdamo“ autoriaus naujas romanas. Skaitytojus ši istorija pavergs ir neleis atsitraukti iki paskutinio puslapio.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Racevičiūtė


  • Autorius: Ian McEwan
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955136118

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaiko gerovė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaiko gerovė", Ian McEwan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ian McEwan su knyga "Vaiko gerovė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaiko gerovė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ian McEwan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaiko gerovė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaiko gerovė" perkama kartu