⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaiko smegenys paaiškintos tėvams

5.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2023-04-18 urbonas

Norėdami šiek tiek daugiau suprasti apie vaikus ir kaip būti kantriems su jais.Ideali knyga


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 12.69 SoldOut

Knygos "Vaiko smegenys paaiškintos tėvams" aprašymas

Siekdamas suteikti tėvams daugiau žinių apie vaikų intelektinį ir emocinį vystymąsi Alvaro Bilbao savo knygoje „Vaiko smegenys paaiškintos tėvams“ pateikia naudingą informaciją apie tai, kaip veikia vaiko smegenys. Ypatingas dėmesys skiriamas vaikams iki šešerių metų amžiaus. Tokia amžiaus riba parinkta neatsitiktinai.

Pasak autoriaus, pirmuosius šešerius metus vaiko smegenų potencialas – milžiniškas. Toks, kokio niekada vėliau nebebus, todėl itin svarbu susipažinti su pagrindiniais mažo vaiko smegenų vystymosi principais, siekiant juos pritaikyti mažylio intelektinio ir emocinio ugdymo tobulinimui. Šie principai taps pagrindu, sprendžiant kasdien iškylančius vaikų auklėjimo bei ugdymo klausimus. Autorius prisipažįsta, kad augindamas savo vaikus pats jais vadovaujasi.

Knyga parašyta gyva ir suprantama kalba, todėl ji ne tik ne tik naudinga, bet ir įdomi. Tuo tarpu, kritikai teigia, kad Alvaro Bilbao knyga „Vaiko smegenys paaiškintos tėvams“ yra pagrindinė priemonė tėvams bei pedagogams, norintiems perprasti mažylių smegenų vystymąsi. Vadovas „Vaiko smegenys paaiškintos tėvams“ padeda tėveliams suprasti savo vaikus ir suteikia praktinių įrankių, padėsiančių įveikti didžiulį iššūkį būti tėvais.

Alvaras Bilbao (1976 m.) yra įgijęs psichologijos daktaro laipsnį Deusto universitete ir neuropsichologijos laipsnį Johnso Hopkinso ligoninėje Baltimorėje. Jis prisistato, kaip smegenų vystymosi, elgesio problemų ekspertas, padedantis šeimoms gerinti jų gebėjimą teigiamai spręsti konfliktus.

 „Šimtai mokslinių tyrimų įrodė, kad smegenys labai plastiškos, o deramas strategijas taikantys tėvai padeda vaikui subalansuotai vystytis. Taigi sujungiau žinias, priemones ir metodus, padėsiančius daryti teigiamą įtaką vaiko intelektinei ir emocinei raidai. Susipažinę su mano naujausiais tyrimais, išmoksite ne tik ugdyti intelektinius ir emocinius gebėjimus, bet ir galėsite užkirsti kelią nepageidautiniems trikdžiams: dėmesio deficitui, vaikų depresijai ar elgsenos problemoms. Esu įsitikinęs, kad pamatinės žinios apie vaiko smegenų vystymąsi ir sandarą sudomins smalsius tėvelius. Patikinu, kad pateikta informacija, strategijos ir patirtys pravers kiekvienam rūpestingam tėčiui ir mamai. Nuoširdžiai tikiu, kad nutiesę kelią į įstabųjį vaiko smegenų pasaulį, užmegsite stabilesnį ryšį vaiku ir geriau suprasite savo atžalą.“
Álvaro Bilbao


  • Pavadinimas originalo kalba: El cerebro del niño explicado a los padres
  • Autorius: Álvaro Bilbao
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843945
  • Vertėjas: Laura Stašaitytė
  • Iš kokios kalbos versta: ispanų

Kiti taip pat domėjosi


2023-04-18

Norėdami šiek tiek daugiau suprasti apie vaikus ir kaip būti kantriems su jais.Ideali knyga

2023-04-05

Ši knyga skirta tiems, kurie yra tėvai arba nori būti ateityje.
Ši knyga skirta tiems, kurie nėra tėvai ir nenori būti ateityje.
Ši knyga skirta visiems, kurie nori kurti geresnę visuomenę, kurioje būtų laimingesni vaikai ir mažiau nelaimingi suaugusieji.

2023-04-04

Man patiko nuo pradžios iki pabaigos, žinodamas daugybę sąvokų, kurių nežinojau arba kurių vaiko smegenyse laikiau savaime suprantamomis, neabejotinai galėsiu geriau bendrauti su savo mažyliu!

2023-04-01

Labai ypatinga knyga, kurią be išlygų rekomenduoju tiems, kurie gyvena kartu su vaikais, ypač nuo 0 iki 6 metų.

2023-03-30

Knyga, kurią turėtume perskaityti visi, gyvenantys su vaikais. Labai draugiškas ir aiškus kalbantis dažnai labai techninėmis temomis, tokiomis kaip neurologija, ir su labai gerais patarimais mamoms / tėčiams / globėjams.

2023-03-28

Man patiko, kad tai privertė susimąstyti ir permąstyti, kaip ugdyti dukrą. Tai geras būdas susikurti savo formą.

2023-03-06

Vertinga informacija tėvystei

2022-03-29

Puiki knyga! Labai paprastai paaiškinta kaip geriau suprasti vaikus. Rekomenduoju perskaityti visiems tevams.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaiko smegenys paaiškintos tėvams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Alvaro Bilbao pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaiko smegenys paaiškintos tėvams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaiko smegenys paaiškintos tėvams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaiko smegenys paaiškintos tėvams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaiko smegenys paaiškintos tėvams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alvaro Bilbao tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaiko smegenys paaiškintos tėvams" perkama kartu