TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)

Kaina: 17,77 €
Kaina su kodu: 12,44 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 17.773 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)" aprašymas

„Muzikos istorijoje dažni atvejai, kai daug pasiekę savo srityje atlikėjai, dirigentai, pedagogai, ansamblių vadovai pajaučia norą ir galimybę muzikos kūriniais išreikšti susikaupusias mintis. Taip yra ir šiuo atveju. Džiugu, kad puiki muzikė, pedagogė, choro dirigentė, vokalinių ansamblių vadovė Hana Mockienė išdrįso išreikšti savo mintis muzikos kūriniais, kuriuose atsispindi jos lyrinė natūra, subtilus skonis.
Šį rinkini sudaro devynios dainos: dvi pagal poeto V. Mačernio eiles ir septynios lietuvių liaudies dainų išdailos solistui, ansambliams. CD - aštuonių dainų fortepijoniniai akompanimentai.
Esu Įsitikinęs, kad jos dažnai skambės konkursų, egzaminų metu ir daugelyje koncertų.“

Dirigentas Sigitas Vaičiulionis Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ įkūrėjas, meno vadovas


  • Autorius: Hana Mockienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790806000335

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Hana Mockienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hana Mockienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikščiuodama puo suodnelį (su CD)" perkama kartu