⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika

Kaina: 19,59 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 19.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika" aprašymas

Gydytojas odontologas turi išmanyti vaikų veido žandikaulių sistemos bei burnos anatominius, fiziologinius savitumus, psichologinius bendravimo aspektus, mokėti diagnozuoti ir gydyti dantų ėduonį, ne ėduonies sukeltas, periodonto, gleivinės ligas įvairiais vaiko amžiaus tarpsniais. Taip pat turi žinoti, kokios profilaktinės, gydomosios medžiagos ir būdai efektyvūs vaikų burnos ir dantų ligoms stabilizuoti, kokie yra restauracinių medžiagų ir metodų parinkimo savitumai.
Tikimės, kad šis vadovėlis "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika" padės atnaujinti ir pagilinti žinias tiek studentams, tiek praktikuojantiems gydytojams odontologams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pediatrijos knygos

V. Andruškevičienė, N.Basevičienė, R. Bendinskaitė ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, V. Andruškevičienė, N.Basevičienė, R. Bendinskaitė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikų burnos ir dantų ligos. Burnos ir dantų ligų profilaktika" perkama kartu