0

Vaikų ir paauglių psichopatologija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vaikų ir paauglių psichopatologija


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaikų ir paauglių psichopatologija" aprašymas

Vaiko ir paauglio psichopatologijos studijavimas – tai siekis sistemingai suprasti ir paaiškinti vaiko minčių, jausmų ir elgesio suderinamumą, tiksliai aprašyti ir adekvačiai interpretuoti individualius vaikų skirtumus.


Šios mokomosios knygos "Vaikų ir paauglių psichopatologija" tikslas – suteikti psichologijos studentams žinių apie vaikų ir paauglių psichinių procesų sutrikimus, šių sutrikimų klinikines apraiškas. Siekiant šio tikslo kiekvieno vaikų psichikos sutrikimo priežastys ir pasekmės pateikiamos iš įvairių aspektų: biologinių, psichologinių, socialinių, nes psichika yra glaudžiai susijusi su asmenybės formavimusi, socialiniais-psichologiniais ir kultūriniais veiksniais.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų ir paauglių psichopatologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikų ir paauglių psichopatologija, kurią skaitytojams dovanoja Liuda Šinkariova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liuda Šinkariova su knyga Vaikų ir paauglių psichopatologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikų ir paauglių psichopatologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liuda Šinkariova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikų ir paauglių psichopatologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikų ir paauglių psichopatologija" perkama kartu