0

Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 14,89 €
Kaina knygyne: 24,89 €*
Sutaupote: 10.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 12x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 271
  • ISBN ar kodas: 9789955884866

2020-09-30 14.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas" aprašymas

Surinkti vaiko ligos anamnezę ir jį ištirti iš pradžių atrodo nelengvas uždavinys. Vaiko amžiaus ribos – nuo naujagimystės iki paauglystės. Vaikai dažnai nenori būti tiriami, o tyrėjas turi tiksliai žinoti, kokios informacijos ieškoti ir kaip prieiti prie vaiko. Svarbu ir tai, kad sveikatos būklės labai priklauso nuo amžiaus.

Šiame kišeniniame „Vaikų klinikinio ištyrimo vadove“ Rossa Brugha, Matko Marlais ir Ed Abrahamson kvalifikuotai paaiškina, kaip šios problemos spręstinos. Taip pat glaustai pristatomi ligos anamnezės rinkimo ir visų vaiko organizmo sistemų ištyrimo procesai, pateikiamos dažniausios ligų apraiškos ir tyrimai. Kiekviename skyriuje pateikiama keletas klinikinių atvejų, iliustruojančių sąsają su klinikine praktika. Informacija yra glausta ir aiški, todėl šis kišeninis „Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas“ yra neįkainojamas. Autoriams puikiai pavyko struktūriškai pateikti ištyrimo eigą, todėl vadovą skaityti ir įdomu, ir lengva.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Rossa Brugha, Matko Marlais, Ed Abrahamson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rossa Brugha, Matko Marlais, Ed Abrahamson su knyga Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rossa Brugha, Matko Marlais, Ed Abrahamson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas" perkama kartu