0

Vaikų ligos. 2 tomas

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaikų ligos. 2 tomas

  • Leidėjas: Gamta
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 632
  • ISBN ar kodas: 9955-447-60-5

2021-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaikų ligos. 2 tomas" aprašymas
Maždaug ketvirtadalis Lietuvos gyventojų - vaikai.


Knyga "Vaikų ligos. 2 tomas" - tiems, kas vienaip ar kitaip jais rūpinasi: pediatrams, šeimos gydytojams, būsimiesiems gydytojams - studentams medikams.Tikimės, kad ji taps parankine knyga kiekvienoje vaiką auginančioje šeimoje. Mamos bei tėčiai suras joje nemažai atsakymų ne tik apie įvairias vaiko ligas, bet ir apie vaikų maitinimą, priežiūrą, ligų profilaktiką bei vaiko psichologijos ypatumus.

 

Žinomų medikų kolektyvas ruošiasi išleisti keturis tomus, skirtus vaikų ligoms.Pirmame tome nagrinėjami vaikų ligų propedeutikos klausimai (vaiko organizmo ypatumai, vaikų dietologija, priežiūra, vaiko tyrimo metodai) bei naujagimių ir paveldimosios ligos.Antrasis tomas skirtas vaikų kvėpavimo organų, virškinamojo trakto, širdies ir reumatinėms ligoms.

 

Trečiasis tomas - vaikų inkstų, kraujo, endokrininėms ir nervų ligoms, o ketvirtasis tomas - vaikų infekcinėms, alerginėms, imuninėms, psichikos ligoms bei vaikų reanimacijai ir intensyviajai terapijai.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų ligos. 2 tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikų ligos. 2 tomas, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Raugalė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Raugalė su knyga Vaikų ligos. 2 tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikų ligos. 2 tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Raugalė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikų ligos. 2 tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikų ligos. 2 tomas" perkama kartu