⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikų ligos. 2 tomas

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikų ligos. 2 tomas" aprašymas

Maždaug ketvirtadalis Lietuvos gyventojų - vaikai. Knyga "Vaikų ligos. 2 tomas" - tiems, kas vienaip ar kitaip jais rūpinasi: pediatrams, šeimos gydytojams, būsimiesiems gydytojams - studentams medikams.

Tikimės, kad ji taps parankine knyga kiekvienoje vaiką auginančioje šeimoje. Mamos bei tėčiai suras joje nemažai atsakymų ne tik apie įvairias vaiko ligas, bet ir apie vaikų maitinimą, priežiūrą, ligų profilaktiką bei vaiko psichologijos ypatumus.

Žinomų medikų kolektyvas ruošiasi išleisti keturis tomus, skirtus vaikų ligoms.

Pirmame tome nagrinėjami vaikų ligų propedeutikos klausimai (vaiko organizmo ypatumai, vaikų dietologija, priežiūra, vaiko tyrimo metodai) bei naujagimių ir paveldimosios ligos.

Antrasis tomas skirtas vaikų kvėpavimo organų, virškinamojo trakto, širdies ir reumatinėms ligoms.

Trečiasis tomas - vaikų inkstų, kraujo, endokrininėms ir nervų ligoms, o ketvirtasis tomas - vaikų infekcinėms, alerginėms, imuninėms, psichikos ligoms bei vaikų reanimacijai ir intensyviajai terapijai.


  • Autorius: Algimantas Raugalė
  • Leidėjas: Gamta
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 632
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955447603

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų ligos. 2 tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pediatrijos knygos

Algimantas Raugalė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikų ligos. 2 tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikų ligos. 2 tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikų ligos. 2 tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikų ligos. 2 tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Raugalė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikų ligos. 2 tomas" perkama kartu