0
4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-10-29 Gabriele

Labai gera

Informacija

Vaikų ligos ir slauga


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaikų ligos ir slauga" aprašymas
Ši į praktinį darbą orientuota knyga "Vaikų ligos ir slauga" parašyta atsižvelgiant į šeimos gydytojo ir slaugytojo darbo specifiką – joje glaustai aprašyta dažniausiai pasitaikančių ligų klinika, diferencinė diagnostika, tyrimai, gydymo principai, profilaktika ir slaugos procedūrų atlikimas.


Visi autoriai: Nijolė Drazdienė, Jurgita Grikinienė, Agnė Jakavonytė-Akstinienė, Danutė Kalibatienė, Odeta Kinčinienė, Sigita Lesinskienė, Rimantas Stukas, Rasa Stundžienė, Arūnas Valiulis, Algimantas Vingras, Virginija ŽilinskaitėMokomoji knyga skirta medicinos, slaugos, visuomenės sveikatos studijų rogramų studentams, gydytojams rezidentams. Šioje knygoje daug naudingos informacijos ras slaugytojai ir kartu dirbantys šeimos gydytojai. Joje glaustai aprašyta dažniausiai pasitaikančių ligų klinika, diferencinė diagnostika, tyrimai, gydymo principai, profilaktika ir slaugos procedūros.

 

Išsamus literatūros sąrašas bus naudingas tiems, kurie norės labiau įsigilinti į vaikų ligų ir jų priežiūros, slaugos ypatumus.

Knygos autoriai - įvairių sričių specialistai. Tarpdisciplininis bendradarbiavimas užtikrina išsamų požiūrį į ligas, jų profilaktiką ir slaugą. Tai efektyvių žinių pagrindas.

 

Tikimės, kad ši knyga bus naudinga ne tik studijuojantiems medicinos mokslus kaip mokymo priemonė, bet ir taps parankine knyga dirbantiems pirminėse asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

Autorių kolektyvas
2020-10-29

Labai gera

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų ligos ir slauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikų ligos ir slauga, kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Drazdienė, Jurgita Grikinienė, Agnė Jakavonytė-Akstinienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Drazdienė, Jurgita Grikinienė, Agnė Jakavonytė-Akstinienė ir kt. su knyga Vaikų ligos ir slauga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikų ligos ir slauga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Drazdienė, Jurgita Grikinienė, Agnė Jakavonytė-Akstinienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikų ligos ir slauga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikų ligos ir slauga" perkama kartu