0

Vaikų rankdarbiai

Sudarė:

Daiva Dmuchovska

Internetu: 13,69 €
Knygyne: 16,79 €*
Sutaupote: 3.10 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vaikų rankdarbiai

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094730795

2020-07-31 13.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Vaikų rankdarbiai“ išlaisvins fantaziją ir padės lavinti įgūdžius vaikams bei pradžiugins tėvelius, norinčius daugiau laiko praleisti su savo atžalomis.

Paprastų, nesudėtingų ir įdomių darbelių aprašymai su iliustracijomis palengvins tėvams užduotį rasti užsiėmimą savo vaikams ar tiesiog pradžiuginti mažuosius bendra veikla. Darbelius, aprašytus knygoje, gali kurti 7–14 metų vaikai. Knygoje „Vaikų rankdarbiai“ siūlomos įvairiausios medžiagos, iš kurių galima pagaminti įvairiausius kūrinėlius. Pravers viskas, ką rasite namuose ar lauke: gamtos gėrybės, įvairių produktų pakuotės, medžiagų skiautės, siūlai, seni žurnalai ar šiaip nebenaudojami daiktai.

Mokyti vaikus ir juos lavinti – viena svarbiausių pareigų ir didžiausių iššūkių, su kuriais susiduria tėvai. Dažnai tėveliams pritrūksta vaizduotės, kaip padėti vaikams iš paprastų dalykų pasidaryti ką nors įdomaus ir ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir lavinti kūrybiškumą. Darbeliai, reikalaujantys klijuoti, karpyti, plėšyti, jungti smulkias detales, lavina ne tik ranką, bet ir spalvų, formų, dydžių, net simetrijos principų suvokimą.

Galėsite leisti vaikams kurti patiems arba prisijungti prie jų ir drauge turiningai leisti laiką. Knygoje „Vaikų rankdarbiai“ rasite daugiau kaip 130 įvairiausių darbelių. Vaikai galės susikurti žaisliukų, paveikslėlių, netgi stalo žaidimų ar naudingų daiktų – vazonų, pieštukinių, taupyklių, lesyklėlių.

Visuomet leiskite vaikams improvizuoti – rezultatas neturi būti tiksliai toks, koks pavaizduotas paveikslėlyje, galbūt vaikas norės pridėti papildomų detalių, naujų medžiagų. Iš anksto numatytas rezultatas slopina kūrybiškumą, tad neprisiriškite prie jo ir leiskite viską spręsti mažajam kūrėjui.

Knyga „Vaikų rankdarbiai“ Kalėdoms pasiūlys pasigaminti eglutę iš seno žurnalo lapų ar angeliukų iš druskos tešlos. Rudenį surinkti kaštonai, gilės ir kitos gėrybės virs žmogeliukais ar gyvūnėliais. Pagaminsite gitarą iš tuščio sulčių pakelio jaunajam roko muzikantu arba lenktyninę mašinėlę iš skalbinių segtuko ir sagų? Viskas įmanoma!

Vaikai geriausiai mokosi žaisdami, o ypač žaisdami drauge su tėvais. Tai stiprina tarpusavio ryšį, ugdo ir lavina. Kuriant įvairius rankdarbius su vaikais galima kalbėti ne tik apie medžiagas, su kuriomis dirbate, bet ir aptarti metų laikus, jų ypatybes. Kuriant eglutę galima išmokti medžių, augalų pavadinimus, gaminant gitarą – pakalbėti apie muziką, instrumentus ir smagiausius koncertus, o darant lenktyninę mašinėlę – pasivaržyti, kas žino daugiau automobilių markių.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu