TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vaikų rateliai ir žaidimai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.39 SoldOut

Knygos "Vaikų rateliai ir žaidimai" aprašymas

Nuo pat ankstyvosios vaikystės reikia ugdyti vaiko atvirumą pasauliui, jautrumą jo garsams ir spalvoms, atspindinčioms žmogaus skausmą ir džiaugsmą. Jausmų romantika turi būti tikra, o ne tariama. Muzika turi stebuklingą savybę - kuo daugiau dvasinių jėgų jai atiduodi, tuo daugiau naujų jėgų įgyji. Muzikiniai žaidimai ir šokiai lavina vaikus ne tik muzikiniu atžvilgiu, bet yra reikšmingi fizinei ir psichinei jų raidai.

Muzikinis žaidimas, kaip ir apskritai žaidimas, yra priemonė pažinti išorinį pasaulį, išreikšti savo požiūrį į jį. Žaisdami vaikai vaizduoja juos supančią aplinką, parodo, kaip jie vertina pastebėtus gyvenimo reiškinius. Gerai organizuoti ir atlikti muzikiniai žaidimai – efektyvi tautinio ugdymo priemonė.


Leidinys "Vaikų rateliai ir žaidimai" skiriamas bendrojo lavinimo pradinių klasių mokytojams kaip pagalbinė priemonė organizuojant popamokinės veiklos renginius bei paįvairinant kasdienį ugdymo procesą.Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų rateliai ir žaidimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaikų rateliai ir žaidimai", Sud. Ernesta Šiupytė, Vilgemina Laurutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Ernesta Šiupytė, Vilgemina Laurutienė su knyga "Vaikų rateliai ir žaidimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaikų rateliai ir žaidimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Ernesta Šiupytė, Vilgemina Laurutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaikų rateliai ir žaidimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaikų rateliai ir žaidimai" perkama kartu