0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 8.95 SoldOut

Knygos "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys" aprašymas

Ši metodinė priemonė skirta studentams - medikams, siekiantiems slaugytojų kompetencijų. Užduočių rinkinyje pateikiamos užduotys, parengtos pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų bendrosios praktikos slaugos studijų programą, svarbiausiomis vaikų terapinių ligų, intensyvios ir chirurginės slaugos temomis.Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Danutė Kazakevičienė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Kazakevičienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys" perkama kartu