0

Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys

Informacija

Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • ISBN ar kodas: 9789955643975

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys" aprašymas
Ši metodinė priemonė skirta studentams - medikams, siekiantiems slaugytojų kompetencijų. Užduočių rinkinyje pateikiamos užduotys, parengtos pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų bendrosios praktikos slaugos studijų programą, svarbiausiomis vaikų terapinių ligų, intensyvios ir chirurginės slaugos temomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys, kurią skaitytojams dovanoja Danutė Kazakevičienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danutė Kazakevičienė ir kt. su knyga Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danutė Kazakevičienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikų slauga: teorijos ir praktikos užduotys" perkama kartu