0

Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 82
  • ISBN ar kodas: 9786090703236

2021-01-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" aprašymas

Nuo senų laikų tuberkuliozė (džiova) žinoma kaip infekcinė liga, nusinešusi daugybę gyvybių. Nepaisant didelių mokslo pasiekimų, tuberkuliozė keisdama savo kaukes išlieka nenugalėta. Vaikai taip pat serga šia sunkia lėtine infekcine liga, kuri dažniausiai pažeidžia plaučius ir tarpuplaučio limfmazgius, bet gali išplisti ir į visus vidaus organus. Laiku diagnozuoti tuberkuliozę vaikams, laiku pradėti gydymą ir visiškai išgydyti, o sveikuosius apsaugoti nuo šios klastingos ligos yra ypač svarbu. Tuo tikslu autorių kolektyvas parengė vaikų tuberkuliozės, tame tarpe vaistams atsparios tuberkuliozės, profilaktikos, diagnostikos ir gydymo vadovą "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas".

Tikimės, kad ši knygelė "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" bus naudinga vaikų gydytojams, vaikų pulmonologams, šeimos gydytojams jų kasdieniame darbe, o kaip mokomoji priemonė – medicinos studentams ir gydytojams rezidentams.

Autoriai: Arūnas Valiulis (red.), Valdonė Misevičienė, Dalia Steponavičienė, Elena Sučilienė, Inga Ivaškevičienė, Ginreta Valinčiūtė, Rimantas Stukas, Artūras Kilda, Аlgirdas Valiulis, Edita Davidavičienė, Laimutė Vaidelienė

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medicina

Arūnas Valiulis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūnas Valiulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" perkama kartu