⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas

Kaina: 7,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" aprašymas

Nuo senų laikų tuberkuliozė (džiova) žinoma kaip infekcinė liga, nusinešusi daugybę gyvybių. Nepaisant didelių mokslo pasiekimų, tuberkuliozė keisdama savo kaukes išlieka nenugalėta. Vaikai taip pat serga šia sunkia lėtine infekcine liga, kuri dažniausiai pažeidžia plaučius ir tarpuplaučio limfmazgius, bet gali išplisti ir į visus vidaus organus. Laiku diagnozuoti tuberkuliozę vaikams, laiku pradėti gydymą ir visiškai išgydyti, o sveikuosius apsaugoti nuo šios klastingos ligos yra ypač svarbu. Tuo tikslu autorių kolektyvas parengė vaikų tuberkuliozės, tame tarpe vaistams atsparios tuberkuliozės, profilaktikos, diagnostikos ir gydymo vadovą "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas".

Tikimės, kad ši knygelė "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" bus naudinga vaikų gydytojams, vaikų pulmonologams, šeimos gydytojams jų kasdieniame darbe, o kaip mokomoji priemonė – medicinos studentams ir gydytojams rezidentams.

Autoriai: Arūnas Valiulis (red.), Valdonė Misevičienė, Dalia Steponavičienė, Elena Sučilienė, Inga Ivaškevičienė, Ginreta Valinčiūtė, Rimantas Stukas, Artūras Kilda, Аlgirdas Valiulis, Edita Davidavičienė, Laimutė VaidelienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pediatrijos knygos

Arūnas Valiulis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūnas Valiulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikų tuberkuliozės profilaktika, diagnostika ir gydymas" perkama kartu