0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje


2021-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" aprašymas

Mokymo priemonėje "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje", skirtoje specialiųjų ugdymo(si) poreikių (SUP) vaikus auginantiems tėvams, pedagogams, įvairaus lygmens švietimo sistemos vadovams, analizuojami pradinio skaitymo ir rašymo didaktikos klausimai, sutelkiant dėmesį į vaikų mokymosi skaityti ir rašyti sunkumų priežastis ir galimus tų sunkumų įveikimo būdus.
Knygos "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" pagrindą sudaro mokinių, turinčių vidutinių specialiųjų ugdymo(si) poreikių, kalbinio ugdymo I–II klasėje didaktika. Specialus skyrelis skirtas nedidelių specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčių mokinių kalbinio ugdymo individualizavimui aptarti ne tik I–II, bet ir kitose klasėse.
Prieduose pateiktas dažnesnių logopedinių, pedagoginių, lingvistinių ir didaktinių terminų žodynėlis, pluoštas pedagoginių pertraukėlių, kitos kalbinio ugdymo mokomosios medžiagos.


  • Autorius: Jonas Ambriukaitis
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 239
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955322261

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Ambriukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Ambriukaitis su knyga Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Ambriukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" perkama kartu