⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" aprašymas

Mokymo priemonėje "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje", skirtoje specialiųjų ugdymo(si) poreikių (SUP) vaikus auginantiems tėvams, pedagogams, įvairaus lygmens švietimo sistemos vadovams, analizuojami pradinio skaitymo ir rašymo didaktikos klausimai, sutelkiant dėmesį į vaikų mokymosi skaityti ir rašyti sunkumų priežastis ir galimus tų sunkumų įveikimo būdus.
Knygos "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" pagrindą sudaro mokinių, turinčių vidutinių specialiųjų ugdymo(si) poreikių, kalbinio ugdymo I–II klasėje didaktika. Specialus skyrelis skirtas nedidelių specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčių mokinių kalbinio ugdymo individualizavimui aptarti ne tik I–II, bet ir kitose klasėse.
Prieduose pateiktas dažnesnių logopedinių, pedagoginių, lingvistinių ir didaktinių terminų žodynėlis, pluoštas pedagoginių pertraukėlių, kitos kalbinio ugdymo mokomosios medžiagos.


  • Autorius: Jonas Ambriukaitis
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 239
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955322261

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje", Jonas Ambriukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Ambriukaitis su knyga "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Ambriukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, kalbinis ugdymas I-II klasėje" perkama kartu