0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikų žemė

8,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 8.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikų žemė" aprašymas

„Vaikų žemė: eilėraščiai“ – lietuvių poeto Justino Marcinkevičiaus vaikams skirtų eilėraščių rinktinė, kurioje skelbiami tiek geriausiai žinomi, tiek anksčiau niekur neskelbti kūriniai.


Poetas Justinas Marcinkevičius dažnai vadinamas Lietuvos atgimimo dainiumi. Su jo eilėmis užaugo ne viena skaitytojų ir šalies patriotų karta. Jo eilėraščiai dažną lydėjo nuo pat pirmųjų dienų, jie nepamirštami bei mėgiami jau kelių kartų. Dar ir šiandien dažnas prisimena ne vieną fragmentą iš bene geriausiai žinomo vaikams skirto kūrinio „Grybų karas“. Rinktinė „Vaikų žemė“ kviečia keliauti į svajonių šalį ir dar kartą išgyventi nerūpestingą vaikystę. Ši knyga dovanoja darnų Justino Marcinkevičiaus eilių grožį mažiesiems šiandienos skaitytojams.


„Vaikų žemė“ – taip vadinosi ne vienam gerai pažįstamas poeto eilėraštis, įkvėpęs ir šios rinktinės pavadinimą. Po poeto mirties praėjus keletui metų šviesą išvystanti vaikams skirtų jo eilėraščių rinktinė yra duoklė poeto atminimui. Nors rašė poeziją ir suaugusiems, ir mažiesiems, pastariesiems skirtos rinktinės sudaro tik mažą jo poetinio palikimo dalį.


Justino Marcinkevičiaus eilėraščiuose dažnai susijungia liaudies kūryba ir ypatinga, mistinė patirtis. Čia dažnai girdimi liaudies dainų motyvai – jos, kaip yra pripažinęs pats autorius, yra vienas iš pagrindinių šaltinių, brandinusių jo asmenybę. Jo, kaip kūrėjo, talentą atspindi tai, kad niekada nebuvęs aistringas grybautojas, sukūrė legendinį „Grybų karą“, kuris dar ir šiandien ypač skaitomas ir vaidinamas mokyklose bei darželiuose.


Žaismingus poeto Justino Marcinkevičiaus kūrinius lydi išskirtiniai iliustratorės Agnės Nananai sukurti piešiniai. Vilniaus dailės akademiją baigusi menininkė kuria tiek komercines, tiek menines iliustracijas, o jos darbai ne kartą demonstruoti parodose Lietuvoje bei užsienyje. Anot jos, iliustracijoms įkvepia pats vaikiško kūrinio tekstas – jis turi sužadinti fantaziją, o tuomet lieka lengvoji dalis. Vaikų literatūra ypatinga, o dailininko teptukas ją dar labiau praturtina. Iliustruotas leidinys – dviejų menininkų bendro darbo rezultatas, kur iliustracijos ne atkartoja tekstą, bet ji itin vaizdžiai papildo ir dažnai atveria už teksto slypinčius vaizdinius.Parašykite atsiliepimą apie "Vaikų žemė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaikų žemė", kurį parašė Justinas Marcinkevičius. Siūlome ne tik išsamų "Vaikų žemė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Justinas Marcinkevičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaikų žemė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaikų žemė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaikų žemė" perkama kartu