0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)

Kaina: 2,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus" L. Kutner ir Ch. K. Olson narplioja politikos, rinkodaros, propagandos ir klaidingų ankstesnių tyrimų voratinklį, kuris iki šiol formavo tėvų nuomonę. Autoriai pateikia tėvams praktiškus, tyrimais paremtus patarimus, kaip sumažinti vaizdo žaidimų keliamą pavojų. Jie taip pat nurodo, kaip šie žaidimai, net ir žiaurūs, gali visai netikėtai pasitarnauti vaikams ir šeimoms.

Perskaitę šią knygą "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus" sužinosite:

- kas iš tikrųjų yra vaizdo žaidimuose, kuriuos žaidžia Jūsų vaikas;
- kada ir kokie vaizdo žaidimai gali būti žalingi Jūsų vaikui;
- kodėl vaizdo žaidimai gali tapti svarbiais socialiniais ar mokymo įrankiais;
- kaip sukurti ir įgyvendinti vaizdo žaidimų taisykles savo namuose;
- kada reikėtų jaudintis dėl savo vaiko, žaidžiančio su nepažįstamaisiais ar internete;
- kokių vertinimų susilaukia vaizdo žaidimai

Lawrence Kutner (Lorens Katner) ir Cheryl K. Olson (Šeril K. Olson) – socialinių mokslų daktarai, Harvardo medicinos mokyklos Psichinės sveikatos ir žiniasklaidos centro įkūrėjai ir vadovai, 2004 m. pradėjo išsamų vaizdo žaidimų poveikio paaugliams tyrimą, kurį inicijavo Jungtinių Amerikos Valstijų teisingumo departamentas. Tai, ką jie atrado, stebino, drąsino, o kartais ir glumino juos pačius.


  • Autorius: Kutner Lawrence, Olson Cheryl K.
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955232117-BR
  • Vertėjas: Viktorija Labuckienė

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Kutner Lawrence, Olson Cheryl K. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kutner Lawrence, Olson Cheryl K. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaikystė prie kompiuterio: visa tiesa apie smurtinius vaizdo žaidimus (knyga su defektais)" perkama kartu