-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Žmonija jau buvo užkopusi ant pirmojo laiptelio, vedančio į kosmosą, kai duris į jį užtrenkė. Siuzerenais praminti galingi ateiviai, pareiškė, kad žvaigždės - ne žmonėms. Ir ne todėl, kad būtų baudę žmones. Tiesiog laikė juos tam nepasirengusiais. Tačiau Siuzerenai sukūrė Žemę rojų: žmonėms nebegrėsė nei karas, nei badas, nei ligos. Visi gyventi galėjo kaip tik norėjo, nesirūpindami rytojumi. Bet kai kuriems žmonėms tokia būtis kėlė nerimą - ko dabar siekti, kodėl Siuzerenai tokie geranoriški, kodėl jie nenori pasirodyti žmonėms, koks tikrasis jų tikslas?

Į visus klausimus anksčiau ar vėliau randami atsakymai, bet ar jie atneš džiaugsmą... Bet kas toliau?

A. Clarke atsakymas į šį klausimą nelauktas, kaip ir daug kas šioje knygoje "Vaikystės pabaiga".

Kaip XX a. fantastika neįsivaizduojama be A. C. Clarke, taip jo kūrybinis palikimas – be "Vaikystės pabaigos", pirmojo rašytojo romano, formavusio šiuolaikinį požiūrį į nežemišką gyvybę, neatpažintus skraidančius objektus ir pasaulio ateitį. A. C. Clarke pamėgino įsivaizduoti, kas būtų, jei kokia nors išorinė jėga apribotų žmonijos kosminę ekspansiją, uždarytų žmoniją gimtoje planetoje.

Iš anglų kalbos vertė Raimundas Kaščius


  • Autorius: Arthur C. Clarke
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754107-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)", Arthur C. Clarke. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Arthur C. Clarke su knyga "Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arthur C. Clarke. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaikystės pabaiga (knyga su defektais)" perkama kartu