0

Pirkėjų atsiliepimai

Vainiko pynimas

Kaina: 9,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vainiko pynimas" aprašymas

Danielius Mušinskas – prozininkas, lakoniškos novelės kūrėjas, Žemaitės (1988), Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto (2007) literatūrinių premijų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kultūros ir meno premijos (2006) laureatas.

Daugelis „Vainiko pynimo“ novelių parašytos anksčiau, bet knygose iki šiol nebuvo publikuotos. Tai originalios ir patrauklios savito žemaitiško humoro ir išminties kupinos istorijos. Jų herojui svetimas šiuolaikinis industrializacijos ir besaikio vartojimo paveiktas pasaulis, jis stojiškai atsisveikina su tuo, kas gyvenime nuolat baigiasi, ir neturi iliuzijų ką nors sustabdyti arba pakeisti.


  • Autorius: Danielius Mušinskas
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094462566

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vainiko pynimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vainiko pynimas", Danielius Mušinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danielius Mušinskas su knyga "Vainiko pynimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vainiko pynimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danielius Mušinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vainiko pynimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vainiko pynimas" perkama kartu