0

Vairuotojo vadovas. Eksperto patarimai profesionalams ir naujokams, kaip vairuoti patikimai ir saugiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vairuotojo vadovas. Eksperto patarimai profesionalams ir naujokams, kaip vairuoti patikimai ir saugiai

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094441097

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knygoje "Vairuotojo vadovas. Eksperto patarimai profesionalams ir naujokams, kaip vairuoti patikimai ir saugiai " didelę vairavimo patirtį turintis Vitoldas Milius aiškiai ir visiems suprantama kalba pataria, kaip vairuoti automobilį, kad jaustumėtės užtikrintai ir saugiai.

"Džiaugiuosi, kad V. Milius pasiryžo ir įgyvendino tikslą išleisti pirmąjį lietuvišką „Vairuotojo vadovą“. Manau, Vitoldas – tinkamiausias tokio kūrino autorius, jis lenktynininkas ir aistringas keliautojas, be to, išbandė save įvairiose gyvenimo situacijose. Labai laukiu šios knygos."
Tomas Balžekas, 15min.lt vadovas

"Šioje knygoje pateikiami atsakymai ir rekomendacijos, subrandintos įveikus šimtus tūkstančių kilometrų, pedantiškai išnagrinėjus, ko gero, visas įmanomas kritines kelionių situacijas, apibendrinus daugybės skirtingų šalių vairavimo kultūros ypatumus. Paprastai ir tiksliai. Siūlomi racionaliaus elgsesio algoritmai neabejotinai yra geriausi kovos su automobiliniu darvinizmu ginklai."
Renaldas Gabartas, TopGear vyr. redaktorius

„Vairuotojo vadovas“ patrauks visų eismo dalyvių dėmesį. Tai puiki knyga, parašyta aiškia ir suprantama kalba, tinkanti tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam vairuotojui. Esu tikras, ji leis pažvelgti į vairavimą kaip į socialinį reiškinį ir priartėti prie sutarimo, kas yra geras vairuotojas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu