0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams

Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 3,79 €*
Sutaupote: 0.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams" aprašymas

IŠMOK RAIDES – PAŽINK VAISIUS IR DARŽOVES – MĖGAUKIS SKANĖSTAIS IŠ GAMTOS

Ši knygelė skirta 5-7 metų vaikams, jų tėvams ir mokytojams. Vaikai susipažins su raidėmis, išmoks atpažinti vaisius, daržoves, uogas ir gėles, o gebantys perskaitys jų pavadinimus. Knyga lavins smulkiąją motoriką, gerins skaičiavimo įgūdžius. O visa tai padeda vaikams vystyti protinius gebėjimus, ugdo emocinį intelektą ir kūrybiškumą.

Užduotis parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Bukauskienė


  • Autorius: Lina Bukauskienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142615

Parašykite atsiliepimą apie "Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Raidės spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams", kurį pristato Lina Bukauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Bukauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaisių ir daržovių raidynėlis. Lavinamieji pratimai 5-6 metų vaikams" perkama kartu