0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaisių šventė

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaisių šventė " aprašymas

"Vaisių šventė" - spalvingai iliustruota, daug žinių suteikianti knyga vaikams apie uogas ir vaisius – vietinius bei egzotinius, jų žiedus, sėklas, augimo ypatybes.

Pagrindinė knygos "Vaisių šventė" veikėja – mieste gyvenanti Sofi. Kaime ji turi dėdę, tetą ir pusbrolį Mišelį, pas kuriuos mielai važiuoja vasaromis ir patiria įvairiausių nuotykių. Vieną vakarą Mišelis pasiūlo suorganizuoti vaisių šventę – priraško uogų, vaisių, švieselėmis išpuošia kiemą, pakviečia panašaus amžiaus čia vasarojančių vaikų, groja gitara ir kartu linksmai leidžia laiką.

Iš prancūzų kalbos vertė Ieva Montrimaitė


  • Autorius: Gerda Muller
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 30x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267355

Parašykite atsiliepimą apie "Vaisių šventė "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaisių šventė ", kurį parašė Gerda Muller. Siūlome ne tik išsamų "Vaisių šventė " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gerda Muller. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaisių šventė ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaisių šventė " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaisių šventė " perkama kartu