-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-02-04 mmm

labai labai gera knyga.verta tureti ja namuose


Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 2.49 SoldOut

Knygos "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai" aprašymas

Vieną dieną nelauktoji viešnia liga gali pasibelsti į kiekvieno namus. Tad reikia būti pasirengusiems ją sutikti ir nepasiduoti jos valiai. Ši knyga "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai" neragina stoti į kovą su liga patiems, be gydytojo pagalbos, tačiau manome, kad amžių patikrintus, mūsų senolių išbandytus gydymo būdus ir priemones tikrai verta žinoti kiekvienam...

Knygoje "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai" rasite įvairių liaudies medicinos receptų, naudingų žinių, kaip išvengti ligos, patarimų, kaip elgtis ištikus nelaimei, kaip atsikratyti žalingų įpročių, išsaugoti grožį ir jaunystę.


Kiti taip pat domėjosi


2011-02-04

labai labai gera knyga.verta tureti ja namuose

2010-12-20

Labai gera knyga,as ja varciau ir labai ja noriu isigyti :)

2009-11-23

Labai nebloga, įdomi knyga, praktiški patarimai. Smagu paskaityti ir išbandyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai" perkama kartu