0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų

  • Nuolaida knygai -55%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 39,59 €*
Sutaupote: 21.60 € (55%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų


2021-06-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų" aprašymas


Gydant ligonį, tarpusavyje sąveikauja trys informacinės sistemos: ligonis, gydytojas ir vaistas. Tik turint pakankamai informacijos apie ligonį ir vaistus, gydymas gali būti veiksmingas.

Tikimės, kad „Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų" žingeidiems žmonėms suteiks daugiau medicininių žinių, suprantama, ypač apie vaistus. Enciklopedijoje pateikiama informacija apie LR ir Bendrijos (ES) vaistų registruose registruotus vaistus, kurie taip pat gali būti vartojami Lietuvoje.

Informacija apie atskirus vaistus pateikiama straipsniuose pagal vaistų pavadinimą abėcėlės tvarka. Skaitytojas taip pat ras atsakymus į daugelį aktualių klausimų: ar vaistas netrikdo gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus, ar vaistas yra receptinis, kaip preparatą vartoti.

Enciklopedijoje yra platus medicininių terminų, kai kurių ligų, sindromų, vaistų poveikių paaiškinimų skyrius. Ši informacija padės skaitytojams geriau orientuotis medicininėje terminologijoje, pagilins jų medicinines žinias.Knygos 'Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų" autorius Vytautas Budnikas gimė 1943 m. gruodžio 20 d. Vilniuje. 1960 m. įstojo j Kauno medicinos instituto (KMI) Gydomąjį fakultetą, kurį baigė 1966 m. ir įgijo gydytojo specialybę. Buvo paskirtas dirbti į KMI Farmakologijos katedrą asistentu. 1973 m. apgynė medicinos mokslų kandidato (dabar medicinos daktaro) disertaciją, 1978 m. jam suteiktas mokslinis docento vardas. 1995 m. apgynė habilituoto daktaro disertaciją, 2000 m. suteiktas mokslinis profesoriaus vardas. 1995-1997 m. dirbo LR Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) sekretoriumi, aktyviai dalyvavo įkuriant Valstybinę vaistų kontrolės tarnybą prie SAM, kuriai ir vadovavo 1995-2002 m. Grįžęs j Kauno medicinos akademijos Farmakologijos katedrą, dirbo profesoriaus pareigose iki išėjimo į pensiją. 1987 m. jam kartu su bendraautoriais suteiktas Lietuvos valstybinės premijos laureato vardas (mokslo sritis). Mokslinio ir pedagoginio darbo stažas 44 metai. V Budnikas yra per 100 mokslinių publikacijų autorius ir bendraautoris: 3 farmakologijos vadovėlių, 1 vadovo, 5 "Infekcinių ligų žinynų" laidų, 1 knygos, 2 brošiūrų, 19 mokymo knygelių (metodinių nurodymų), 2 patentų, per 20 mokslo populiarių publikacijų autorius ir bendraautoris, daugiau kaip 100 "Medicinos enciklopedijos" straipsnių autorius. Vadovavo 13 ūkiskaitinių mokslo tiriamųjų darbų temų. Buvo Lietuvos vaistų katalogo vyr. redaktoriaus pavaduotojas, mokslinių žurnalų redakcinės kolegijos narys.


  • Autorius: Vytautas Budnikas
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094542466

Parašykite atsiliepimą apie "Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Budnikas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Budnikas su knyga Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Budnikas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų" perkama kartu