0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai

Kaina: 17,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai" aprašymas

Gydant ligonį, tarpusavyje sąveikauja trys informacinės sistemos: ligonis, gydytojas ir vaistas. Tik turint pakankamai informacijos apie ligonį ir vaistus, gydymas gali būti veiksmingas. Tikimės, kad „Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai" žingeidiems žmonėms suteiks daugiau medicininių žinių, suprantama, ypač apie vaistus.

Enciklopedijoje pateikiama informacija apie LR ir Bendrijos (ES) vaistų registruose registruotus vaistus, kurie taip pat gali būti vartojami Lietuvoje. Informacija apie atskirus vaistus pateikiama straipsniuose pagal vaistų pavadinimą abėcėlės tvarka.
Skaitytojas taip pat ras atsakymus į daugelį aktualių klausimų: ar vaistas netrikdo gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus, ar vaistas yra receptinis, kaip preparatą vartoti.

Enciklopedijoje yra platus medicininių terminų, kai kurių ligų, sindromų, vaistų poveikių paaiškinimų skyrius. Ši informacija padės skaitytojams geriau orientuotis medicininėje terminologijoje, pagilins jų medicinines žinias.


  • Autorius: Vytautas Budnikas
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094543166

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Enciklopedijos

Vytautas Budnikas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Budnikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai" perkama kartu