0

Vaistų žinynas 2020

Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaistų žinynas 2020

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 812
  • ISBN ar kodas: 1392-7957-2020

2021-01-31 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaistų žinynas 2020" aprašymas

Pratarmė

Lietuvos vaistų rinka nuolat kinta ir pasipildo naujais vaistais, apie juos pateikiama vis daugiau informacijos. Todėl vaistų informaciją būtina nuolat peržiūrėti, papildyti ir atnaujinti. Mes tęsiame pradėtą darbą ir pateikiame Jums atnaujintą bei papildytą dvidešimt pirmąjį „Vaistų žinyno“ leidimą. Šiame žinyno leidime pateikti Lietuvoje registruoti vaistai, nepriklausomai nuo jų buvimo rinkoje.

Šiame leidinyje pateikta informacija yra skirta gydytojams ir vaistininkams. Ja nesiekiama keisti visuotinai priimtų klinikinių sprendimų. Už neigiamas pasekmes dėl žinyne aprašytų vaistų vartojimo ir reklamos turinio leidinio rengėjai neatsako.

„Vaistų žinyno“ paskirtis - greitai rasti glaustą informaciją apie vaistą, todėl čia pa¬teikiama tik pagrindinė informacija. Pritrūkus informacijos ar kilus neaiškumų, gydytojas ar vaistininkas turėtų vadovautis Europos Komisijos arba Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos patvirtinta preparato charakteristikų santrauka.

Tikimės, kad šis „Vaistų žinynas“ yra tobulesnis už ankstesniuosius. Stengiamės, kad jis atitiktų Jūsų poreikius. Siūlymus bei konstruktyvią kritiką siųskite adresu: UAB „Vaistų žinios“, Žvalgų g. 8, LT-08221, Vilnius, arba elektroniniu paštu: oflice@pharminfo.lt.

Leidėjai

Parašykite atsiliepimą apie "Vaistų žinynas 2020"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vaistų žinynas 2020, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vaistų žinynas 2020 aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vaistų žinynas 2020 už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vaistų žinynas 2020? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vaistų žinynas 2020" perkama kartu