0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaizdas į rojų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vaizdas į rojų


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 5.79 SoldOut
Knygos "Vaizdas į rojų" aprašymas
Elingas gyvena izoliuotą ir nepastebimą gyvenimą Oslo mikrorajono butelyje. Įsigijęs brangų teleskopą, nukreipia jį į gretimą daugiabutį ir stebi vykstančius už langų gyvenimus. Sugalvoja gyventojų vardus ir jų gyvenimo istorijas.
Gretimo namo kaimynai – pensininkė, sutuoktinių pora, emigrantas, motina su vaiku. Kyla noras “įsikišti” į kaimynų gyvenimą, pasikalbėti su jais, patarti. Elingas tarsi koks rašytojas stebi, aiškina, interpretuoja ir daro išvadas. Toje prasimanytoje kasdienybėje jis jaučiasi geriau nei tikrovėje.
Knygos žavesį sudaro savotiškas Elingo naivumo, ribotumo ir kvailybės mišinys. Skaitytojas skaniai pasijuoks ir daug kartų atpažins save. Kaip ir visas tikras, I. Ambjornseno humoras turi labai rimtus pustonius.

Apie autorių:
Ingvaras Ambjornsenas (g. 1956) – vienas žymiausių prozininkų paskutiniojo dešimtmečio norvegų literatūroje. Rašytojas parašė daug trilerių, detektyvų, romanų seriją jaunimui, kurie apdovanoti daugybe premijų ir ekranizuoti. Jis pirmasis Norvegijoje nuo 2000 m. kuria elektronines knygas. Keturi romanai (“Vaizdas į rojų”, “Paukščio šokis”, “Kraujo broliai”, “Mylėk mane rytoj”), kurių pagrindinis herojus yra Elingas, – pelnė rašytojui tarptautinį pripažinimą.
Ingvaras Ambjornsenas gyvena ir kuria Vokietijoje.

  • Autorius: Ingvaras Ambjornsenas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 175
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-08-827-3

Parašykite atsiliepimą apie "Vaizdas į rojų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaizdas į rojų, kurią skaitytojams dovanoja Ingvaras Ambjornsenas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ingvaras Ambjornsenas su knyga Vaizdas į rojų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaizdas į rojų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ingvaras Ambjornsenas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaizdas į rojų palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaizdas į rojų" perkama kartu