-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.19 SoldOut

Knygos "Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones " aprašymas

Knygos „Vaizduotės galia: išlaisvink savo svajones“ autorė Andrea Kasprzak savo kūrinį vadina veiklos knyga suaugusiems, kurios žanras – patyriminis mišinys. Šioje knygoje siūloma dirbti su vaizduote, reiškia – galima elgtis kaip nori.

Pavyzdžiui, siūlo autorė, žvilgtelėkit į vaikų žaidimų aikšteles ar kambarius ir pamatysite, kad kuo mažiau žaidimuose prasmės, tuo linksmiau. Taip sudėliota ir knyga „Vaizduotės galia: išlaisvink savo svajones“ – jei nuobodu, reikia praleisti ir eiti tol, kol bus įdomu. Andrea Kasprzak kiekvienam teksto skyriui suteikė identišką pasakojimo struktūrą:

- Pasakojimai iš autorės gyvenimo, parodantys, kaip veikia iš anksto apgalvotas vaizduotės panaudojimas;
- Moksliniai juokai;
- Visokie veikimai, įtraukiantys skaitytojus vaizduotės mąstymą.

„Vaizduotės galia: išlaisvink savo svajones“ taip pat pozicionuojama kaip ateities knyga. „Jei virusiniai filmukai rodo mūsų ateitį, tai knygos toje ateityje turės dar keistesnę formą“, - svarsto Andrea Kasprzak. Knygos, anot autorės, yra portalai į kitų žmonių sąmonę, o protas negali apsiriboti vienu žanru. Arba - kodėl skaitant knygą mus erzina bet koks nukrypimas nuo laukiamo maršruto? Kaip ir su žmonėms, mes galime gauti daug naudos iš išprotėjusių knygų, teigia autorė.

Šiandien, kai pasaulyje egzistuoja neįsivaizduojamas kiekis pasirinkimo galimybių, žmonės prarado norą jų siekti. Jie nori būti akinami, linksminami, konsultuojami, įkvepiami, skatinami ir redukuojami kiekviename knygos puslapyje. Žmonės nori įsitikinti, kad jie nėra vieniši su savo norais ir keistenybėmis. Mes, galų gale, norime patekti į svetimą protą ir sutvarkyti savo problemas, arba, bent kuriam laikui jas pamiršti.

Andrea Kasprzak nežada, kad knyga „Vaizduotės galia: išlaisvink savo svajones“ visa tai duos, bet ji pažada, kad joje kiekvienas atras sau tinkamą nuotykį.

Žurnalistė Andrea Kasprzak paskutinius dešimt metų gyveno daugelyje miestų - Sietle, Čikagoje, Buenos Airėse, viename vynuogyne, San Franciske ir Oahu. Jos tekstus spausdino „San Francisco Chronicle“, „Allure“, „Conde Nast Brides“, „Vegetarian Times“, „Teen Vogue“, „Chicago Tribune“ ir daugelis kitų. Taip pat ji rašė skaitmeniniams leidininiams „Refinery29“, „HelloGiggles“, „Thrillist“, „Elle“, „Nylon“, „Viva Luxury Lifestyle and Travel“, „Dose“ ir „Rodale's Organic Life“.

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kaulavičiūtė


  • Autorius: Andrea Kasprzak
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139370

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones ", kurį pristato Andrea Kasprzak. Siūlome ne tik išsamų "Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andrea Kasprzak. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaizduotės galia. Išlaisvink savo svajones " perkama kartu