⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vaižgantas. Raštai T. 19

4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaižgantas. Raštai T. 19" aprašymas

Vaižganto Raštų 19 tomas skirtas jo ankstyvajai lietuvių literatūros kritikai. Jame publikuojami 1892–1914 m. periodikoje („Žemaičių ir Lietuvos apžvalgoje“, „Tėvynės sarge“, „Žinyčioje“, „Vilniaus žiniose“, „Viltyje“, „Vaire“, „Bažnytinėje apžvalgoje“) skelbti šio žanro darbai – straipsniai, recenzijos, anotacijos. Vaižganto kritikos tekstai atskleidžia ne tik Atgimimo laikotarpio ir XX a. pradžios lietuvių rašytojų kūrybą ir tuometinį lietuvių literatūros procesą, literatūrinio gyvenimo aktualijas, bet ir patį Vaižgantą kaip aktyvų ir produktyvų literatūros kritiką.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaižgantas. Raštai T. 19"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vaižgantas. Raštai T. 19", Sud. Vytautas Vanagas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Vytautas Vanagas su knyga "Vaižgantas. Raštai T. 19" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vaižgantas. Raštai T. 19" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Vytautas Vanagas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vaižgantas. Raštai T. 19" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaižgantas. Raštai T. 19" perkama kartu