0

Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094841057

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį" aprašymas

"Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams" – puiki iliustruota knyga kietais viršeliais apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį.

Lietuva didžiuojasi šiais vyrais. Ir tu gali būti vienas iš jų!
50 nepaprastų istorijų apie realius žmones, gimusius ir išaugusius mūsų šalyje, kurie ne tik norėjo išreikšti save – jiems to reikėjo.
Jiems nerūpėjo, ar bus pripažinti; jie tiesiog norėjo daryti tai, ką darė – dėl savęs ir dėl kitų.
Ar galėtum būti toks stiprus kaip Žydrūnas Savickas ar kūrybingas kaip Mikalojus Konstantinas Čiurlionis?
Patikėk, tikrai ne per daug užsigeidei! Atmink, kad iš pradžių gimsta svajonė – tik paskui ji tampa tikrove.
Kodėl TAU neįgyvendinus savo svajonių?
50 superherojų, kuriuos sutiksi šioje knygoje, pakeitė Lietuvos istoriją savo atkakliu darbu, jie įrodė, kad galima kažką atrasti ir kurti gėrį bet kokioje srityje.

Puikiai iliustruotoje knygoje "Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį" rasite pasakojimus apie Valdo Adamkaus, brolių Algirdo ir Remigijaus Gataveckų, Aisčio Mickevičiaus, Juozo Statkevičiaus, Rimanto Stankevičiaus, Jono Basanavičiaus ir daugelio kitų Lietuvos superherojų gyvenimą.

Šios vakaro istorijos įkvėps berniukus mylėti Lietuvą, didžiuotis ja ir jos žmonėmis, pasitikėti savimi, drąsiai svajoti ir kryptingai dirbti: neatidėti darbo rytdienai, nenuleisti rankų ir nesitikėti, kad viskas puikiai pavyks per pirmąsias penkias minutes.

Norite nuveikti didelius darbus? Pasisemkite įkvėpimo su knyga "Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį"!

Parašykite atsiliepimą apie "Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vakaro istorijos Lietuvos maištininkams berniukams. 50 pasakojimų apie Lietuvos superherojus, kurie keičia pasaulį" perkama kartu