⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais)

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-05 Daugvilė

Kiekvienas puslapis buvo užpildytas įkvepiančiomis istorijomis apie nuostabias moteris


2023-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais) " aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pasaulyje gyvena šimtai tūkstančių visuomenei, mokslui bei kultūrai nusipelniusių moterų. Tačiau bendraautorės Viktorija Aprimaitė ir Viktorija Urbonaitė nusprendė pagerbti būtent Lietuvos moteris ir į knygą „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris“ įtraukė šimtą jaukių pasakojimų.

Autorės pasakojo, kad atrinkti tik šimtą šalies istorijai nusipelniusių moterų buvo tikrai sunku. Dalį sąrašo pasiūlė leidykla „Dvi Tylos“. Daugelį moterų rekomendavo autorių pašnekovės. Taip pat buvo atsižvelgta į naujausius apdovanojimus bei pasiekimus. Penkiasdešimt herojų yra istorinės asmenybės, o kitas penkiasdešimtukas gyvena čia pat, šalia mūsų. Gaila, bet ne visas veikėjas būsime girdėję, todėl Viktorija Aprimaitė bei Viktorija Urbonaitė taiso šią padėtį ir kviečia susipažinti su ankstesnių laikų ir šių dienų herojėmis.

Knygoje susipažinsime su pačiomis įdomiausiomis asmenybėmis. Sutiksime sukilimo vadę Emiliją Pliaterytę, garsią poetę Janiną Degutytę, pirmąją mūsų šalies gydytoją Barborą Burbaitę-Eidukevičienę, diplomatę Magdaleną Avietėnaitę, garsiąją rašytoją Žemaitę, knygnešę Mariją Piaseckaitę-Šlapelienę, aktorę Oną Rymaitę, kraštotyrininkę Stefaniją Glemžaitę. Taip pat nepamirštos ir šių dienų didvyrės. Trumpos istorijos skirtos olimpinei čempionei Rūtai Meilūtytei, garsiajai tinklaraštininkei Beatai Nicholson, prezidentei Daliai Grybauskaitei, litaratūros pasaulį siūbuojančiai Kristinai Sabaliauskaitei, pedagogei Austėjai Landsbergienei ir kitoms.

Aktorės, rašytojos bei poetės, lenktynininkės, sportininkės, knygnešės, gydytojos, mokslininkės, keliautojos, laivo kapitonės ir dainininkės – sunku net išvardinti sritis, kuriose pasižymėjo knygoje minimos moterys.

Daugelį istorijų užrašė Viktorija Aprimaitė ir Viktorija Urbonaitė, tačiau yra ir išimčių. Pavyzdžiui, rašytoja Kristina Sabaliauskaitė apie save papasakojo pati. Istorijos yra trumpos ir itin smagios – tikrai neprimins Vikipedijos tekstų. Kiekvienai damai skirtas vienas puslapis ir iliustracija. Prie šios knygos dirbo devyniolika mūsų šalies iliustratorių, kurie stengėsi kuo tiksliau perteikti moterų charakterį.

„Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris“ – įkvepianti knyga, kuri yra dedikuota mergaitėms, bet tiks bet kokio amžiaus bei lyties skaitytojams.

Viktorija Aprimaitė baigė kūrybinių industrijų bakalauro bei komunikacijos magistrantūros studijas. Autorė yra MO muziejaus komunikacijos darbuotoja, rašo straipsnius mados, meno ir muzikos žurnalui „Swo“.

Viktorija Urbonaitė studijavo filosofiją ir religijotyrą. Moteris kartu su kolege įkūrė kūrybos namus „Kregždynas“, kuriame moko žmones kūrybinio rašymo ir fotografijos.Kiti taip pat domėjosi


2023-06-05

Kiekvienas puslapis buvo užpildytas įkvepiančiomis istorijomis apie nuostabias moteris

2023-05-31

Tai knyga, kuri daug ko išmoko, nors ir skirta merginoms, kiekviena besimušanti moteris, kuri sugebėjo kuo nors tapti, skatina sekti jos pėdomis.

2023-04-25

Ši knyga yra nepaprastai graži: viršelis, nuostabios iliustracijos ir bendras dizainas!

2023-04-20

Tikrai rekomenduočiau šią knygą visiems ir bet kam, ypač jaunoms merginoms, kurioms gali prireikti įkvėpimo. Nuostabu ir smagu skaityti! Tikrai 10/10

2023-04-19

Knyga, kurią norėčiau padovanoti visoms pažįstamoms merginoms. Mažoms ir didelioms

2023-04-18

tokia puiki knyga, kurią galite skaityti patiems ar skaityti mažiesiems, kaip įžangą į puikias moteris iš visų žanrų, profesijų.

2023-04-05

Man patinka ši knyga; tai puikus būdas supažindinti mano 10-metę dukterėčią su nuostabiu šių nepaprastų moterų pasauliu.

2023-04-04

aš kai kurias pažinojau, bet dabar pažįstu daugiau merginų/moterų, kurios kiekviena mane įkvepia skirtingai.

2023-04-01

Mane stebina daugybė istorijų apie moteris, kurių nepažinojau. Manau, kad tai puiki knyga, norint pradėti smalsumą sužinoti, ką moterys veikia visose srityse.

2023-03-30

Džiaugiuosi, kad ši knyga egzistuoja!

2023-03-28

Tai graži knyga, kuri įkvepia mergaites, nors norėčiau, kad istorijos būtų šiek tiek aiškesnės, suprantu, kad ji skirta bet kokiam amžiui

2023-03-06

Šią knygą skaičiau su dukra apie 1 mėnesį. Mums patiko tokių drąsių moterų istorijos, apie kurias daugelis anksčiau nežinojau!

2021-01-06

Labai prasta knyga, išskyrus apipavidalinimą...nėra apie skaityti...kartais net sunku suprasti apie ką ir kodėl būtent ta asmenybė pasirinkta.

2020-07-01

Nuostabi knyga... tikros, motyvuojančios gyvenimo istorijos

Parašykite atsiliepimą apie "Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais) "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais) ", kurį pristato Viktorija Aprimaitė, Viktorija Urbonaitė. Siūlome ne tik išsamų "Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais) " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Viktorija Aprimaitė, Viktorija Urbonaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais) ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais) " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms: 100 istorijų apie Lietuvos moteris (knyga su defektais) " perkama kartu