0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį" aprašymas

Įkvėpimo kupina knyga visiems mažiesiems vyrams Jūsų šeimoje – "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį".

Tai tikrų pasaulio superherojų istorijos. Tai 50 nepaprastų istorijų apie realius žmones, kurie ne tik norėjo išreikšti save – jiems to reikėjo. Jiems nerūpėjo, ar bus pripažinti; jie tiesiog norėjo daryti tai, ką darė – dėl savęs ir dėl kitų.

Paklauskite savo vaiko: ar galėtum būti toks greitas kaip Jusainas Boltas ar kūrybingas kaip Stivenas Spilbergas? Patikėk, tikrai ne per daug užsigeidei! Atmink, kad iš pradžių gimsta svajonė – tik paskui ji tampa tikrove. Kodėl tau neįgyvendinus savo svajonių?

50 superherojų, kuriuos sutiksi šioje knygoje "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį", pakeitė pasaulio istoriją savo atkakliu darbu, jie įrodė, kad galima kažką atrasti ir kurti gėrį bet kokioje srityje.

Puikiai iliustruotoje knygoje rasite pasakojimus apie Alberto Einšteino, Amadėjaus Mocarto, Čarlzo Darvino, Barako Obamos, Alano Tiuringo, Stiveno Hokingo, Dalai Lamos, Bilo Geitso, Džeimio Oliverio ir daugelio kitų superherojų gyvenimą.

Šios vakaro istorijos įkvėps berniukus pasitikėti savimi, drąsiai svajoti ir kryptingai dirbti: neatidėti darbo rytdienai, nenuleisti rankų ir nesitikėti, kad viskas puikiai pavyks per pirmąsias penkias minutes…

P.S. Patiks ir mergaitėms, kurioms patiko knygos "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 1" ir "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2".


  • Autorius: G.L. Marvel
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840128

Parašykite atsiliepimą apie "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį", kurį parašė G.L. Marvel. Siūlome ne tik išsamų "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido G.L. Marvel. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį" perkama kartu