0

Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9786094840128

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį" aprašymas

Įkvėpimo kupina knyga visiems mažiesiems vyrams Jūsų šeimoje – "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį".

Tai tikrų pasaulio superherojų istorijos. Tai 50 nepaprastų istorijų apie realius žmones, kurie ne tik norėjo išreikšti save – jiems to reikėjo. Jiems nerūpėjo, ar bus pripažinti; jie tiesiog norėjo daryti tai, ką darė – dėl savęs ir dėl kitų.

Paklauskite savo vaiko: ar galėtum būti toks greitas kaip Jusainas Boltas ar kūrybingas kaip Stivenas Spilbergas? Patikėk, tikrai ne per daug užsigeidei! Atmink, kad iš pradžių gimsta svajonė – tik paskui ji tampa tikrove. Kodėl tau neįgyvendinus savo svajonių?

50 superherojų, kuriuos sutiksi šioje knygoje "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį", pakeitė pasaulio istoriją savo atkakliu darbu, jie įrodė, kad galima kažką atrasti ir kurti gėrį bet kokioje srityje.

Puikiai iliustruotoje knygoje rasite pasakojimus apie Alberto Einšteino, Amadėjaus Mocarto, Čarlzo Darvino, Barako Obamos, Alano Tiuringo, Stiveno Hokingo, Dalai Lamos, Bilo Geitso, Džeimio Oliverio ir daugelio kitų superherojų gyvenimą.

Šios vakaro istorijos įkvėps berniukus pasitikėti savimi, drąsiai svajoti ir kryptingai dirbti: neatidėti darbo rytdienai, nenuleisti rankų ir nesitikėti, kad viskas puikiai pavyks per pirmąsias penkias minutes…

P.S. Patiks ir mergaitėms, kurioms patiko knygos "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 1" ir "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2".

Parašykite atsiliepimą apie "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra


Dažniausiai su "Vakaro istorijos berniukams maištininkams. 50 istorijų apie superherojus, kurie pakeitė pasaulį" perkama kartu