0
Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis
13.59 OutOfStock

Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis

4.0
(8 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2019-06-12 .

Informacija

Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis

  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786099557151

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

O gal užuot svajojusios ištekėti už princo jos galėtų svajoti išrasti vakciną, laimėti Olimpines žaidynes ar pasivaikščioti Marse? „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ – tai knyga vaikams, kurioje sudėta 100 istorijų apie išskirtines, pasaulį pakeitusias moteris.


Tai moterys, kurios nepaisant visų kliūčių pasiekė neįtikėtinų rezultatų profesinėje srityje bei gyvenime. Tai maištininkės, kurių veiksmai pakeitė pasaulio istoriją. Dailininkės, mokslininkės, šokėjos, virėjos, astronautės, dainininkės, faraonės, boksininkės, rašytojos, politikės – iš kiekvieno pasaulio kampelio nuo karalienės Elžbietos I iki tenisininkių seserų Viljams. Moterys, į kurias iš tiesų verta lygiuotis. Istorijos apie jas šioje knygoje pateikiamos kaip pasakos ir puikiai tiks skaityti prieš miegą.


„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ įkvėps jaunas mergaites (ir jų mamas, tetas, pusseseres ar drauges) pasitikėti savo jėgomis, svajoti apie didžius dalykus ir ugdyti savo asmenybę.


•    100 istorijų apie 100 praeityje ir dabar žinomų moterų;

•    knygą iliustravo 60 moterų dailininkių iš viso pasaulio;

•    kiekviena istorija yra parašyta kaip pasaka;

•    istorija užima vieną puslapį ir yra iliustruota išraiškingu herojės portretu, atspindinčiu jos charakterį.


Nors knyga tiesiogiai skiriama mergaitėms, tačiau ji patiks ir berniukams, nes kalba apie vertybes ir asmenines savybes, kurios yra universalios ir siektinos visiems žmonėms. Lygiai taip pat nebūtina riboti ir amžiaus - knygą su didžiuliu susidomėjimu gali skaityti labai įvairaus amžiaus skaitytojai.


Šios knygos leidyba buvo finansuota žmonių specialioje sutelktinio finansavimo platformoje. Iki tol literatūros leidybai nebuvo surinkta tiek pinigų, tad ši knyga sumušė rekordą. Jau parduota daugiau nei milijonas knygos egzempliorių, ji išversta į 30 pasaulio kalbų.


„Apie šnipes, astronautes, pirates, aktyvistes, mokslininkes, rašytojas, sporto žvaigždes ir dar daug kitų istorijų, kurios tokios jaudinančios ir įkvepiančios, kad jūsų vaiko širdis spurdės šiek tiek greičiau, skaičiuodama atsiveriančias galimybes. Jei ji išlips iš lovos ir eis dirbti, kaltinkit autores“.

Emine Saner, Guardian


„Būtina knyga kiekvienai mergaitei ir jaunai moteriai, kurią tik pažįstate“.

Geri Stengel, Forbes„Kai skaitau šias istorijas dukroms, dažnai graudinuosi. Tiesiog žinau, kad, išgirdusios istorijas apie tvirtas ir drąsias moteris, jos žengs savo gyvenimo keliu ir tvirčiau, ir drąsiau, ir jausis laisvos rinktis – ko daugiau savo dukroms gali linkėti mama?!“


Edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė


Knygos „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ autorės Elena Favilli ir Franceska Cavallo užaugo Italijoje, jos yra medijų agentūros Timbuktu įkūrėjos. Jau parengta ir antroji knygos dalis.

2019-06-12 .

2018-06-10

Puiki knyga

2018-05-22 Indre

Nesuprantu šios knygos populiarumo. Feminizmo propagavimas ir tiek. Gražūs piešiniai ir apipavidalinimas ir tiek. Literatūrine prasme čia iš vis 0, nėra ką skaityt.

2018-02-26 Katrė

19 eur neverta...

2018-02-22 Simona

Puiki knyga, skatinanti mergaites labiau pasitikėti savimi, svajoti ir siekti savo svajonių įgyvendinimo. Tinka ir mažoms, ir didelėms :-).

2018-01-02 Airida

Puiki knyga, supažindinanti su nepaprastomis moteris

2018-01-01 supratau

Knyga skatinanti feminizma.

2017-12-28 Gerda

Knyga nuostabi! Skaito ne tik dukra, bet ir mama pasiima į rankas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu