Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-19

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 21.99 SoldOut

Knygos "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis" aprašymas

O gal užuot svajojusios ištekėti už princo jos galėtų svajoti išrasti vakciną, laimėti Olimpines žaidynes ar pasivaikščioti Marse? „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ – tai knyga vaikams, kurioje sudėta 100 istorijų apie išskirtines, pasaulį pakeitusias moteris.

Tai moterys, kurios nepaisant visų kliūčių pasiekė neįtikėtinų rezultatų profesinėje srityje bei gyvenime. Tai maištininkės, kurių veiksmai pakeitė pasaulio istoriją. Dailininkės, mokslininkės, šokėjos, virėjos, astronautės, dainininkės, faraonės, boksininkės, rašytojos, politikės – iš kiekvieno pasaulio kampelio nuo karalienės Elžbietos I iki tenisininkių seserų Viljams. Moterys, į kurias iš tiesų verta lygiuotis. Istorijos apie jas šioje knygoje pateikiamos kaip pasakos ir puikiai tiks skaityti prieš miegą.

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ įkvėps jaunas mergaites (ir jų mamas, tetas, pusseseres ar drauges) pasitikėti savo jėgomis, svajoti apie didžius dalykus ir ugdyti savo asmenybę.

•    100 istorijų apie 100 praeityje ir dabar žinomų moterų;
•    knygą iliustravo 60 moterų dailininkių iš viso pasaulio;
•    kiekviena istorija yra parašyta kaip pasaka;
•    istorija užima vieną puslapį ir yra iliustruota išraiškingu herojės portretu, atspindinčiu jos charakterį.

Nors knyga tiesiogiai skiriama mergaitėms, tačiau ji patiks ir berniukams, nes kalba apie vertybes ir asmenines savybes, kurios yra universalios ir siektinos visiems žmonėms. Lygiai taip pat nebūtina riboti ir amžiaus - knygą su didžiuliu susidomėjimu gali skaityti labai įvairaus amžiaus skaitytojai.

Šios knygos leidyba buvo finansuota žmonių specialioje sutelktinio finansavimo platformoje. Iki tol literatūros leidybai nebuvo surinkta tiek pinigų, tad ši knyga sumušė rekordą. Jau parduota daugiau nei milijonas knygos egzempliorių, ji išversta į 30 pasaulio kalbų.

„Apie šnipes, astronautes, pirates, aktyvistes, mokslininkes, rašytojas, sporto žvaigždes ir dar daug kitų istorijų, kurios tokios jaudinančios ir įkvepiančios, kad jūsų vaiko širdis spurdės šiek tiek greičiau, skaičiuodama atsiveriančias galimybes. Jei ji išlips iš lovos ir eis dirbti, kaltinkit autores“.
Emine Saner, Guardian

„Būtina knyga kiekvienai mergaitei ir jaunai moteriai, kurią tik pažįstate“.
Geri Stengel, Forbes

„Kai skaitau šias istorijas dukroms, dažnai graudinuosi. Tiesiog žinau, kad, išgirdusios istorijas apie tvirtas ir drąsias moteris, jos žengs savo gyvenimo keliu ir tvirčiau, ir drąsiau, ir jausis laisvos rinktis – ko daugiau savo dukroms gali linkėti mama?!“

Edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė

Knygos „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ autorės Elena Favilli ir Franceska Cavallo užaugo Italijoje, jos yra medijų agentūros Timbuktu įkūrėjos. Jau išleista ir antroji knygos dalis.Kiti taip pat domėjosi


2022-04-19

2021-01-10

Abi knygos dalis mano dukra gavo dovanų nuo tetos. Vienu prisėdimu perskaitė pusę knygos ir vis ateidavo prie manęs sakydama “Mama, paskaityk.” Tiesa sakant, pati skaičiau, tikrai įdomiai vaikams suvokiamai pateikta moterų biografija pateikiant įdomius faktus, skatinanti svajoti ir siekti savo svajonių. Puiki dovana. Tiesa, nebūtinai mergaitėms :)

2019-06-12

2018-06-10

Puiki knyga

2018-05-22

Nesuprantu šios knygos populiarumo. Feminizmo propagavimas ir tiek. Gražūs piešiniai ir apipavidalinimas ir tiek. Literatūrine prasme čia iš vis 0, nėra ką skaityt.

2018-02-26

19 eur neverta...

2018-02-22

Puiki knyga, skatinanti mergaites labiau pasitikėti savimi, svajoti ir siekti savo svajonių įgyvendinimo. Tinka ir mažoms, ir didelėms :-).

2018-01-02

Puiki knyga, supažindinanti su nepaprastomis moteris

2018-01-01

Knyga skatinanti feminizma.

2017-12-28

Knyga nuostabi! Skaito ne tik dukra, bet ir mama pasiima į rankas.

Parašykite atsiliepimą apie "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis", kurį pristato Elena Favilli, Francesca Cavallo. Siūlome ne tik išsamų "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Elena Favilli, Francesca Cavallo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis" perkama kartu