0

Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis

  • Nuolaida knygai -41%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,49 €
Kaina knygyne: 25,99 €*
Sutaupote: 10.50 € (41%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis

  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786098232011

2021-01-31 15.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis" aprašymas

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis“ yra sensacingojo „New York Times“ bestselerio, surinkusio daugiausia lėšų per visą sutelktinio finansavimo platformos istoriją, tęsinys. Autorės Francesca Cavallo ir Elena Favilli kviečia jus ir jūsų vaikus į transformuojančią kelionę, prieš miegą sekdamos 100 naujų istorijų apie išskirtines moteris nuo Nefertitės iki Bejoncės.


Unikaliu stiliumi papasakotos biografijos knygoje „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2“ virsta pasakomis, kurios kelia nuostabą ir sužadina smalsumą – perskaičius apie kiekvieną veikėją norisi sužinoti daugiau.


Francesca Cavallo ir Elena Favilli yra „New York Times“ geriausiai parduodamų knygų autorės, kurių kūriniai išversti į daugiau nei keturiasdešimt kalbų. Jos užaugo Italijoje ir yra įsteigusios medijų bendrovę „Timbuktu“.


„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2“ džiugina naujais grafinio dizaino sprendimais, aiškinamuoju žodynėliu ir 100 neįtikimų naujų portretų, kuriuos sukūrė geriausios mūsų laikų dailininkės.


„Ši nuostabi knyga parodo mergaitėms, kad jos gali tapti kuo tik panorėjusios.“

Melinda Gates


„Svarbi knyga ne tik mergaitėms, bet ir berniukams. Vaikams, kurie skaitys šias istorijas prieš miegą, užtikrintos didelės ir įkvepiančios svajonės.“

Fiona Noble, „The Guardian“


„Antiprincesiška knyga, mokanti mergaites maištauti.“

Georgina Rannard, „BBC News“


 

Parašykite atsiliepimą apie "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis, kurį parašė Elena Favilli, Francesca Cavallo. Siūlome ne tik išsamų Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Elena Favilli, Francesca Cavallo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis" perkama kartu