⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-16 Rūta

Įdomu buvo skaityti, nors ir nesiskaitė taip greit kaip koks romanas.


2022-08-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai" aprašymas

Birutės Želvytės-Daulenskienės, buvusios „Vagos“ leidyklos redaktorės ir ilgametės Kultūros ministerijos Teatro skyriaus darbuotojos, prisiminimuose „Vakaro žvilgsnis“ – žmonės, kuriuos pažįsta ar pažinojo visa Lietuva, o ir ne tik. Taip jau sutapo, kad nepaprastai šilti, draugingi ir atviri Birutė ir jos vyras Mintautas Daulenskiai tapo ne tik artimais draugais, bet – kaip kai kurie kalbintieji prisipažino – beveik giminėmis daugeliui. Ne vieną priglaudė, dalijosi būstu, gelbėjo įvairiose gyvenimiškose situacijose, kartu augino vaikus, leido vasaras Daulenskių sodyboje Balandiškėse, pažinojo vieni kitų tėvus, kartu tuokė, laidojo, apverkė ir išleido į pasaulį. Kartu kūrė prisiminimus jau savo vaikams, anūkams.

Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, gimė ir ką tik trisdešimtmečio jubiliejų pasitikęs Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, kurio pirmuoju direktoriumi buvo paskirtas Mintautas Daulenskis. Tad nenuostabu, jog tarp Birutės ir Mintauto Daulenskių brangiausių, artimiausių žmonių buvo tokios iškilios asmenybės kaip Eimuntas Nekrošius (1952–2018), Vytautas Grigolis (1951–2006), Rimas Tuminas, Kostas Smoriginas, Kristina Kazlauskaitė, Algirdas Latėnas, teatrologas Juozas Pocius. Galiausiai, ruošiant knygą, prisiminimais pasidalijo ir šviesaus atminimo aktoriaus Vytauto Grigolio žmona Nijolė Grigolienė, dukra Goda Grigolytė, rež. Rimo Tumino žmona Inga Burneikaitė-Tuminienė, Kosto Smorigino žmona Dalija Brenciūtė. Knygoje „Vakaro žvilgsnis“ nemažai nuotraukų iš asmeninių archyvų.Kiti taip pat domėjosi


2021-04-16

Įdomu buvo skaityti, nors ir nesiskaitė taip greit kaip koks romanas.

2021-04-09

Pokalbiai su įdomiomis asmenybėmis. Tik gal norėjosi daugiau intrigos, ar detalių. Kažkokių žinių dar negirdėtų...

Parašykite atsiliepimą apie "Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Birutė Želvytė-Daulenskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Želvytė-Daulenskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai" perkama kartu