⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas

Kaina: 10,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas" aprašymas

Tai – enciklopedinis leidinys, skirtas Vakarų Lietuvos srities Kęstučio, Prisikėlimo ir Žemaičių apygardų partizanams. Jame sukaupta ir suklasifikuota daug išsamios informacijos: Lietuvos laisvės kovotojų žūties datos, vietos ir aplinkybės. Jis esmingai papildytas žemėlapiais, kuriuose pažymėtos minimų kautynių vietos, jų metai ir aprašymo numeriai. Leidinys iliustruotas archyvinėmis Lietuvos partizanų ir jų kovą įamžinančių memorialų, paminklų ir kitų atminimo ženklų nuotraukomis, pateikiami išsamūs iliustracijų aprašai ir asmenvardžių rodyklės.
Leidinys padės išsamiau susipažinti su Lietuvos partizanų kova, geriau suvokti laisvės kovos mastą ir netektis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas", Dalius Žygelis, Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalius Žygelis, Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė su knyga "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalius Žygelis, Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas" perkama kartu