0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas


2021-06-30 10.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas" aprašymas

Tai – enciklopedinis leidinys, skirtas Vakarų Lietuvos srities Kęstučio, Prisikėlimo ir Žemaičių apygardų partizanams. Jame sukaupta ir suklasifikuota daug išsamios informacijos: Lietuvos laisvės kovotojų žūties datos, vietos ir aplinkybės. Jis esmingai papildytas žemėlapiais, kuriuose pažymėtos minimų kautynių vietos, jų metai ir aprašymo numeriai. Leidinys iliustruotas archyvinėmis Lietuvos partizanų ir jų kovą įamžinančių memorialų, paminklų ir kitų atminimo ženklų nuotraukomis, pateikiami išsamūs iliustracijų aprašai ir asmenvardžių rodyklės.
Leidinys padės išsamiau susipažinti su Lietuvos partizanų kova, geriau suvokti laisvės kovos mastą ir netektis.Parašykite atsiliepimą apie "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė ir Dalius Žygelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė ir Dalius Žygelis su knyga Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė ir Dalius Žygelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas" perkama kartu